1351
1341
عنوان

دوست شوهرم حرفایی راجع به من زده که خیلی ناراحتم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 3129 بازدید | 156 پست
شوهرم با دوستش سالها خونه یکی بودن و همسایع . شوهرم هیلی ارومه و کاسبه محل نمیخاد اصلاااا دعوا بشه ب ...

فرصته واسه قطع رابطه

توام پیاز داغشو زیاد کن

دوس بد رو ادم تاثیر میزاره هرجقدم بگی نه شوهرم اونطوری نیس

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

هیچ کاری نکن. فراموش کن. دوست اینجوری همون بهتر که خودش شخصیتش رو‌نشون داد که از زندگیتون پاک بشه بره وگرنه معلون نبود چیکارا از دستش بر میومد با اون افکار...

جز عشق که اسباب سرافرازی بود هر چه دیدم و‌شنیدم همه اش بازی بود
خدا دقدقه های اینا چه بامزس 

دغدغه فرزندم

نی نی سایت به من آموخت برای پربازدید شدن باید پست اولت خار داشته باشد.+عکس و اسکرین باشد.و در صفحه 46عکس بگذاری😐باید جواب کاربرا و ندی و فقط 4کلمه تایپ کنی.درحالی که به پربازدیدها هیچ مدال و لوح تقدیری تعلق نمی گیرد😕.اری نی نی سایت سرزمین عجایب است فرزندم😅
1350
شوهر من بود میگفت گوه خوری زنم کردی و سیر شدی‌؟؟ حالا برو بیرون. 

😂😂😂👍

نی نی سایت به من آموخت برای پربازدید شدن باید پست اولت خار داشته باشد.+عکس و اسکرین باشد.و در صفحه 46عکس بگذاری😐باید جواب کاربرا و ندی و فقط 4کلمه تایپ کنی.درحالی که به پربازدیدها هیچ مدال و لوح تقدیری تعلق نمی گیرد😕.اری نی نی سایت سرزمین عجایب است فرزندم😅
1348
بارها اومده شب دنبال شوهرم که بیا بریم ددر دودور و مهمونی و پارتی و دور دور که شوهرم نرفتع به شوهرم ...

خب دختر ١٥ساله نفهم گرفته كه همينكارارو كنه 

وگرنه هيچ زن عاقلي كنار نمياد با اين طرز فكر 

با سليقه داغونش كار ندارم ولي غلط ميكنه فكر ميكنه هركي مثل عقايد اون لباس نميپوشه بي بند و باره

ارغوان شاخه هم خونِ جدا مانده من💜                                           📝                                                                                        📝عزيزان خدا هم تو قرآن گفتن شايد كه رستگار شويد...پس سعي نكنيد رستگاري رو تو حلق انسان ها بكنين ،شايد اصل رستگاري از نگاه من تا نگاه شما خيلي خيلي متفاوت باشه 💜

اگ شوهر من بود ک فکش رو خورد کرده بود،،بعدشم ادم با دوستی میگرده ک به ناموس مردم نگاه نکنه و راحتی نظر نده ،،حالا هرچقدرم دوستی چند ساله باشه  به جهنم،!قطع ارتباط،

یه سوال دارم بعد شوهرت زنده گذاشته دوستشو؟

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
1288
دقیقا من جای اسی باشم اینا رو ب شوهرم میگم

والا😃

ارغوان شاخه هم خونِ جدا مانده من💜                                           📝                                                                                        📝عزيزان خدا هم تو قرآن گفتن شايد كه رستگار شويد...پس سعي نكنيد رستگاري رو تو حلق انسان ها بكنين ،شايد اصل رستگاري از نگاه من تا نگاه شما خيلي خيلي متفاوت باشه 💜
1335