1345
1341
عنوان

دوست شوهرم حرفایی راجع به من زده که خیلی ناراحتم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 3129 بازدید | 156 پست
حالا از این حرفاگذشته واقلا 2.5 میلیون داده به مانتو زنش..... یعنی یکم کمتر از حقوق یک ماهه شوهرم...

ن بابا ساده ای

وضعیت ایران طوری شده که اخبار ناشنوایان میتونه با بیلاخ🤦‍♀️👎همه اخبار و توضیح بده😏

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

وای ولش کن  از دقش گفته چفد عقده بوده تو دلش. اصلا سلامم نکن. دیدیش بگو  شما از استایل چیزی بارتون نیست برای همین مانتوی 50 تومنیو بهتون دو میلیون میندازن چون خارجیا که مانتو ندارن بزندای ایرانیم به درد امثال شما میخورن

1350

شوهرم با دوستش سالها خونه یکی بودن و همسایع . شوهرم هیلی ارومه و کاسبه محل نمیخاد اصلاااا دعوا بشه بارها اومده مارو کوبیده و رفته دوباره اومده منت کشی و سلام و احوالپرسی امااین بار بدجوری دلم شکسته

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ سلامتی خانوادمون و دل خوش و روزی حلال .امین 
حالا هی بگید شوهر من بود فلان میکرد😐😐

خدایی شوهرتو بود فلان نمیکرد؟😂😂

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
1307
بوی عطر زنونه میاد از این قضیه 

نکته ظریفی بود

نی نی سایت به من آموخت برای پربازدید شدن باید پست اولت خار داشته باشد.+عکس و اسکرین باشد.و در صفحه 46عکس بگذاری😐باید جواب کاربرا و ندی و فقط 4کلمه تایپ کنی.درحالی که به پربازدیدها هیچ مدال و لوح تقدیری تعلق نمی گیرد😕.اری نی نی سایت سرزمین عجایب است فرزندم😅

شوهر من اگه بود بهش میگفت فقط یه خل ، دو میلیون پول مانتو میده!!

منو نکشید🙈 نظر شوهرمو گفتم😝

دلم یه بارداری راحت میخواد، طبیعی و آسوون، خسته شدم از استرس و‌نگرانی، یاد خاطراتم که میفتم ترس همه وجودمو میگیره محتاج دعاهاتونم😭 

بارها اومده شب دنبال شوهرم که بیا بریم ددر دودور و مهمونی و پارتی و دور دور که شوهرم نرفتع به شوهرم گفته مثل سگ از زنت میترسی من رو به زنم نمیدم اگع بگم بمیر میمیره

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ سلامتی خانوادمون و دل خوش و روزی حلال .امین 
1288
عزيزم زنش بچست شمارو ديده دلش خواسته شوهرشم محدودش كرده،با شوهرش سر شما احتمالا دعوا افتاد   ا ...

دقیقا

من جای اسی باشم اینا رو ب شوهرم میگم

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫
چه خاله زنکه😑😐😶 احتمالا در مورد زنش حرفی زدین و به گوشش رسیده البته شوهر شمام خاله زنکه گفته ما ...

گفته نمیاد قیمتش انقدر باشه انگار 

نی نی سایت به من آموخت برای پربازدید شدن باید پست اولت خار داشته باشد.+عکس و اسکرین باشد.و در صفحه 46عکس بگذاری😐باید جواب کاربرا و ندی و فقط 4کلمه تایپ کنی.درحالی که به پربازدیدها هیچ مدال و لوح تقدیری تعلق نمی گیرد😕.اری نی نی سایت سرزمین عجایب است فرزندم😅
بارها اومده شب دنبال شوهرم که بیا بریم ددر دودور و مهمونی و پارتی و دور دور که شوهرم نرفتع به شوهرم ...

شوهر بی زبونت اول باید فکسو میاورد پایین بعد میگفت چون زن من ملکه ی منه ولی زن تو به برده س گویا😊

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
1335