2726
عنوان

قانون جذب رسیدن به ارزوها

| مشاهده متن کامل بحث + 14709 بازدید | 127 پست

من کتاب اسکاول شین رو‌ میخونم، از دیروز شروع کردم به نوشتن، اول شکرگذاری بابت چیزایی که دارم میکنم بعد بابت چیزایی که میخوام، جوری مینویسم که انگار بدستش اوردم

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
پووووول کمک لطفا

سلام آجی واسه جذب پول عکس پول یه چیزی که شیشه پول باشه رو بکش در دفتر یا بچسبون به کمد وقتی غمگین شدی نگهش کن شما تو ببند تصورش کن لمسش کن باورش کن و بخاطرش از خدا مهربان تشکر کن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم قانون جذب چندین بار واسم ثابت شده ولی نه در مواردی که خودم بخوام، تنها در مواردی که بهم از قبل الهام میشه یا چیزهایی که بدون اینکه خودم بخوام و بهشون فکر کنم ناخوداگاه ملکه ذهنم میشن. اینقدر ناخودآگاه توی ذهنم تکرار میشه که بعد از مدتی در کمال ناباوری اتفاق میفته

چطوری؟!

اول اینکه بهش واقعا بهش اعتقاد داشتع باشی اگه بگی همینجوریم اینو امتحان کنم شاید شد نمیشه

ببین گلم مثلا تو میخوای خونه بخری باید بنویسی مثلا من ی خونه ی فلان متری مربعی با این تعداد اتاق خواب و ... میخوام بعد خونهرو واقعا تو ذهنت بیاری مثلا لحظه ای ک پولشو دادین خریدین حتی اگه الان هیچی پول تو حسابت نداری وقتی رنگ دیوارای خونتو انتخاب میکنی وقتی داری وسایتو میچینی حتی مکالمت با شوهرت تو خونهه درباره اینکه بالاخره خریدینشاینارو باور کنیا ن اینکه ب مسخره بگی💙

تو نور منی بین این همه سایه💛
برا من انقد کار کرده همه چیمو از قانون جدب دارم تو زندگیم😍

خب چجوری؟مثلا برا مثال

من ارزوم اینه شوهرم خوش اخلاق شه یا ب فلان ماشین برسم

یعنی از وقتی بیدار شم تا وقتی ک ب خواب برم همششش باید فک کنم این ماشینو دارم و اخلاق شوهرم خوب شده؟؟

دوستان ممنون میشم اگه واسه حاجت دلم صلوات بفرستید به بن بست خوردم....اللهم صل علی محمد وآل محمد❤

بعضی ها فکر میکنن خدا از آدمهایی نا امید خوشش میاد نخیر خدا از کسی خوشش میاد که بگه

خداروشکر که بهم صورتی زیبا دادی

نه کسی که

خدایا صورتم زشته لطفا زیبا کن

۱ میشه ناشکری

۲ جذب انرژی منفی

۳ غمگین شدن

زهرا خانم هستی ایا

نه من اینجام😁

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب
خو بگو چجوری جذب کردی من میخوام از این شهر برررررم چجوری ی شهر دیگه رو جذب کنم😂

فک کن تو اون شهری جزئیاتم تصور کن مثلا چی پوشیذی کجاها میری چندتا دوست پیدا کردی پاتوقت بیشتر کجاست دقیق و باجزئیات تصورکن ولی راه رسیدن بهشو نه،میبینی ک در کمال تعجب ی اتفاقایی میفته و تورو پرت میکنه تو اون شهر

اگه‌امضامو‌میخونی‌میشه‌براسلامتی مادر و پدرم یه صلوات‌بفرستی❤
2706