1345
1341
عنوان

قانون جذب رسیدن به ارزوها

1205 بازدید | 127 پست

سلام اومدم در باره قانون جذب صحبت کنم هرکی هرچی میخواد جذب کنه بگه تا کمکش کنم دیدم دوستان قبلا کمک کردم منم کمک کنم برا من که کار ساز و عالی بوده خداروشکر  

واسه حاجتم صلوات بفرستید لطفا 🤗❤
برا من انقد کار کرده همه چیمو از قانون جدب دارم تو زندگیم😍

چطوری؟!

لایک نکن مرسی اه❤️روی سنگ قبرم بنویسید خدا بیامرز خیلی کارها میخواست بکنه ولی...پول نداشت😭😢قبل از اینکه منو قضاوت کنی مطمئن شو آدم بی عیبی هستی😍

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

1350

برای خرید خونه یا پول باید چطوری جذب کنم؟!

لایک نکن مرسی اه❤️روی سنگ قبرم بنویسید خدا بیامرز خیلی کارها میخواست بکنه ولی...پول نداشت😭😢قبل از اینکه منو قضاوت کنی مطمئن شو آدم بی عیبی هستی😍

به منم بگو چه جوری منم میخوام امسال رتبه ام خوب شه تا پرستاری قبول شم لطفا.

میشه برای قبولیم تو کنکور امسال تو رشته پرستاری دانشگاه آزاد پیشوا و قبولی داداش گلم تو رشته ی پزشکی برام یه صلوات بفرستید .ممنون.
1348

تو امضام لینک جامع تاپیک هست با مثال و همه چی توضیح دادیم

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب

من تو خصوصی میگم 

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شاخ بودن تو مجازی🤨 مثل پولدار بودن تو GTA میمونه😂تیکربارداری نیست والاه بِلاه😁خداجونم لطفا بخواه این اتفاق خوبو❤...   (ای کسانی که تو امضاتون زدید براحاجتم صلوات بفرست من به شخصه میفرستم ولی اعلام نمیکنم چون حسش نیس😁)

بچه ها اول باید اصول قانون جذب رو یاد بگیرین تا بتونین درست خواسته هاتون رو جذب کنید

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب
1288
پووووول کمک لطفا

سلام آجی واسه جذب پول عکس پول یه چیزی که شیشه پول باشه رو بکش در دفتر یا بچسبون به کمد وقتی غمگین شدی نگهش کن شما تو ببند تصورش کن لمسش کن باورش کن و بخاطرش از خدا مهربان تشکر کن 

واسه حاجتم صلوات بفرستید لطفا 🤗❤
من کتاب اسکاول شین رو‌ میخونم، از دیرو  شروع کردم به نوشتن، اول شکرگذاری بابت چیزایی که دارم می ...

کتاب چهار اثر از اسکاول شین؟

هرگاه آدمی چیزی را با ایمان بطلبد، باید بستاند؛ زیرا خداچاره ساز است و تدابیر خود را می آفریند.😊✌
1346