2726
عنوان

قرار بریم شمال

315 بازدید | 61 پست

سلام.با خواهرشوهر و شوهرش میرییم خودمم دو تا بچه دارم.بردارشوهر مجردم هم میاد.شوهرم یکی از همکاراشم با زنش افتادن همون روزی که ما میرییم ویلا برای شرکتشونه.قرعه کشی کردن ویلا میدن.حالا شوهرم گفته رفتیم اونجا یه بارم با اونا بریم بیرون.منم میگم بابا من طرفو ندیدم نمیشناسم همه معذب میشیم همش میگه نه اونا خیای باحالن و از این حرفا.نظر شما چیه این شرایط؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یبار عیب نداره 

شاید خوشت اومد و دوستای خوبی شدید برای هم (با خانمش)

💛هر چه هست از برکت خداست💛 امام زمان (عج) عیدیمو داد ؛ شب نیمه شعبان فهمیدم مامان شدم 😍 کوچولومون بیمه ی امام رضا جانه 🌸 یه صلوات برای سلامتیش بفرستید 🌸ممنوووون  ....... امیرعباس جانم  روز ولادت حضرت زینب و آغاز سال نوی میلادی بدنیا اومد ❤❤❤

ترجیح میدم خودم باشمو پسرمو همسرم 

خصوصا مسافرتایی که بعد چندوقت پیش میاد

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

اقا من کاری ندارم به اینایی که گفتی ،اما شمال نیا داریم آتیش میگیریم😓😓

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
یعنی با اونا تو یه ویلا میمونین؟؟؟

نه تو یه ویلا نمیمونیم.بالاخره خواهرشوهرم برادرشوهرم دوماد هستن طرف با زنش بیاد اینا به کل معذب میشن آخه اونوقت نه میشه پاسور بازی کرد نه قلیون بکشن بالاخره همکاره خوب نیست

خوش بگذره ، بیاد منم باشید ، من عاشق شمالم.

خب تجربه ی خوبیه که خودتون رو محک بزنید ببینید چقدر میتونید با افراد جدید ارتباط خوب برقرار کنید.

ان شاالله خوش میگذره ، به چیزای خوب فکر کنید🌷🌷🌷

⁦💚☁️⁩وسعت قلمرواش فراتر از آسمانها و زمین است🌏💙
2706