2733
2734
عنوان

بابای عوضیم

| مشاهده متن کامل بحث + 703 بازدید | 36 پست
پدر من میگه چون تو خونه ی من دارین زندگی می کنین باید خرج خونمو بدین میگه از خونم برو بیرون یه دعو ...

منم خرجمو خودم میدم پدرم اصلا خبرنداره من ازکجا میارم بلد بوده بچه پس بندازه فقط 😑

خدایا داده ونداده ات راشکر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرخوبه ک

با لحن اشکان تو فیلم تهران پلاک 1خوندم

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍

منم يه بار تولدم بود كتكم زد حسابي.بعد من رفتم تو اتاق اومدم رگمو بزنم جرئت نداشتم عميق بزنم سطحي زدم و مامانم اومد ديد گفت علي بيا ببين رگشو زده!اونم اومد ديد نزدم يه سيلي خيلي محكممممم زد و رفت.برو خداروشكر كن كه فقط تبريك نگفته.

منم هيچوقت نميبخشمش.

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
2728

فقط خداروشكر ميكنم كه دخترم يه پدر خوب داره ك اصلا مثل بابام خيانتكار و وحشي نيست الحمدالله

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏

ای بابا اسی ناراحت نباش من اگه پولشو داشتم صددرصد مستقل میشدم خودت که میدونی مستقل شدن چقدر خرج داره کارمم معلوم نیس تا کی باشه درامدم که تقریبا کمه 

منم از پدر هیچ ندیدم رابطم باهاش صفره یه همسایه فضولم داریم عصبیم میکنه همش میگع چرا با بابات رابطه ای نداری

بافت انواع سیسمونی کیف،سبد،فرشینه،سبدکریر،صندل،زیربشقابی و... تریکو با قیمت مناسب وکیفیت بالا قابل شست وشو

علی رغم نظر خیلی ها که میگن تحمل سختی خونه پدر و مادر خیلی راحت تر از شوهره ولی من مخالفم. 

ازدواج حتی اگر بد باشه بازم بهتر از  زندگی با پدر و مادر بده.

البته منظورم ایرادهای بنی اسرائیلی که خیلی از دخترهای لوس میگیرن نیست ها. 

ما دختریم . مسلح به خطرناک ترین سلاح جهان : مهربانی
2738

در جواب تمام  کامنتهای بالا باید بگم  سگ تو اینجور زندگیا،،منم مشابه شماهام،،از بابام متنفرم،،متنفر،،اخرین کارش هم معامله سر زندگیم بود،خواهشا کسی نگه چطور چجور،،،،،،،،،،،،،روزمره گی و روز مردگی میکنم،

اسی تاپیکای فریبا ۳۱رو بخون ببین پدرش،چجور ادمیه تقریبا خیلیا مشکلشون پدرشونه حتی من که نگم برات بهتره به قول خودت فقط میخواد شوهرمون بده به هر قیمتی 

در جواب تمام  کامنتهای بالا باید بگم  سگ تو اینجور زندگیا،،منم مشابه شماهام،،از بابام متنف ...

زندگیمو‌خراب کرد پدرم دانشگام وهمه چیزمو نابود کرد لعنتی 😑

منم خرجمو خودم میدم پدرم اصلا خبرنداره من ازکجا میارم بلد بوده بچه پس بندازه فقط 😑

خدا لعنت کنه همچین پدرایی رو 

در سراسر زندگیم از هیچکس قدر پدرم نفرت نداشتم و ندارم

چرا یه عده پس انقدر پداری خوب دارن اخه چرا انقدر بی عدالتی

ای خداااااااا چرا صدامونو نمیشنوی

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین
خدا لعنت کنه همچین پدرایی رو  در سراسر زندگیم از هیچکس قدر پدرم نفرت نداشتم و ندارم چرا یه عد ...

اگه داداشم پشتم نبود نمیدونستم چکارکنم داداشم واسم پدری کرده عین پدر دلسوزی کرده تا حدتوانش کمکم کرده همیشه هیچوقت محبتاشو نمیتونم جبران کنم  

فقط میگه برین دریغ از یک قاشق چایخوری جهیزیه

میگه بزرگتون کردم تا این سن با خودتونه همه چی

ولی تو مراسما مهمونی بالا میشینه انگار اون مارو به اینجا رسونده 

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین
اگه داداشم پشتم نبود نمیدونستم چکارکنم داداشم واسم پدری کرده عین پدر دلسوزی کرده تا حدتوانش کمکم کرد ...

خدا خیرش بده

2706