2703
2553

سلام مامانا ... کسی بوده تاحالا که دکتر قاسمیان توی عماریاسر در هفته ۱۸ جنسیت رو اشتباهی گفته باشه بهش.؟؟؟ چقدر تعیین جنسیت علی اصغر قاسمیان درسته؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
سونو گرافیش خوبه؟؟؟من هی گفتن برو اینجا نرفتم پشیمونم رفتم درمانگاه😭میخوام این آخری ها رو اونجا برم

من رفتم اینجا برا انومالی و گفتن بهم دختره الان میخوام سیسمونی بگیرن مامانم نمیدونم چقدر درسته تعیین جنسیتش... میگن احتمال خطا توی دختر هست 

۱۸ هفته هیچ سونویی اشتباه نمی شه

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
من رفتم اینجا برا انومالی و گفتن بهم دختره الان میخوام سیسمونی بگیرن مامانم نمیدونم چقدر درسته تعیین ...

آخه هفته ۱۸ دیگه اشتباه خیلی کمهههه منکه درمانگاه سونو دادم پسد گفت و آزمایش سلفری هم دادم‌گفت پسره

دخترخاله امم همین هفته ۱۸رفت گفت دختره و دزست بود بنظرم اشتباهش خیلییییی کمههههههه 

2714
2706