2410
2553
عنوان

جنسیت نی نیم مشخص شد😍

| مشاهده متن کامل بحث + 848 بازدید | 101 پست
علایمت بگو بهم؟ هفته چندی؟

هفته8...چندروز پیش سونو قلب دادم ضربان164 بود حالت تهوع صبح دارم و گاهی هم شبا ازتخم مرغ بدم میاد ماست ترش رو راحتتر میخورم بعنوان صبحانه...ازامروزم دهانم تلخ شده مثل زهرمار...البته الان بهترشده.معدم باخوردن چندلقمه غذا سنگین میشه و تند به تند گرسنم میشه

خداجون ممنونم ازت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

میشه بگید نی نی من چیه

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
مرسی عزیزدلم. علایمم فقط دو ماه اول تهوع داشتم اونم شبا، فقط میوه میخوردم. بعدش دیگه خوب شدم، دیگه ه ...

منم اصلا شکم ندارم شوهرم بیشتر من شکم داره  انگار نه انگار حامله ام ان تی که رفتم ما معتبری هم رفتم گفتم اقای دکتر جنسیتش چیه گفت خیلی دوسدارم بهت بگم ولی خیلی ریز کوچیک ولی فعلا اندام مردونه ندیدم برو یکماه دیگه بیا تا بهت بگم جنسیتش چیه بنظرتون دختر ؟؟امید بلند بهش

2714

من سه سال ازدواج کردم اقدام به بارداری کردم ولی باردار نشدم البته با دارو و دکتر باردار شدم ولی سه ماهگی سقط شد الان یه هفته اس تقریبا حالم یجوری شده ،یبوست گرفتم خیلی معذرت میخام موقع مدفوع کلیه ها و روی تخمدونم اینقد درد میکنه که نمیتونم فشار بیارم،سردرد و حالت تهوع هم دارم اطراف دلمم زیاد درد میکنه یه حس سنگینیو خفگی دارم ،یعنی باردارم تورو خدا میشه بگین میترسم تست بدم منفی باش😥بچه ها کمکم کنین لطفا

خدایا شکرت بخاطر همه چی....😍😍😍
2706