2726
عنوان

جنسیت نی نیم مشخص شد😍

848 بازدید | 101 پست

ای جانم قربونش برم من، قند عسلم گل پسرم 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

ایشالله زودتر بیای بغلم روی ماهتو ببینم 🙈

بچه ها نمیدونین چقدر عاشق نی نی مم. شبا که میخوابم تکون میخوره میخوام براش بمیرمممممم. ایشالله قسمت همه اونایی که منتظر نی نی ان. از ته دلم برای همه تون دعا میکنم. الهی الهی الهی هیچ زنی آرزو به دل بچه نمونه. همه بگین آمین🙏

بچه ها برای منم دعا کنید نی نیم سالم بیاد بغلم. 

برات صلوات فرستادم عزیزم .میشه برام دعاکنی؟😢.

انشالله قدمش پرخیر وبرکت باشه و سالم بارتو بزاریش زمین، مبارکه عزیزم ❤😗

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همین که تاپیکتو دیدم گفتم حتما پسره بعد گفتم میرم نگاه میکنم اگه گفته بود پسره منم به خواسته ام میرسم 😂😂

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2728
قدمش به خیر و مبارکی...از علائمت بگو ببینم چجوریی من چجوریم

مرسی عزیزدلم. علایمم فقط دو ماه اول تهوع داشتم اونم شبا، فقط میوه میخوردم. بعدش دیگه خوب شدم، دیگه هیچ مشکلی نداشتم خدارو شکر، سبکم. انگار نه انگار باردارم. 

اخی   مبارکت باشه سزارین یا طبیعی ببخشید می پرسم ها البته    

قصدم طبیعیه، البته اگه بتونم. اخه بارداری اولمه نمیدونم چجوریاس اصلا. خدا کمک کنه انشالله طبیعی

2706