1147
1341

Bale

برای حاجت روایی من اگه تمایل داشتید یک صلوات بفرستید😘من دوست دارم همین جوری تایپ کنم.تو قوانین سایت ننوشته که حتما باید فارسی تایپ شه.من حق انتخاب دارم.از همین تایپ کردن که خیلی موضوع پیش پا افتاده ای هست تا خیلی مسائل دیگه .من حق دارم هرطور دلم میخواد باشم.شما حق داری کامنت منو نخونی اما حق نداری به من بگی چطوری تایپ کنم .این حق منه.نوع تایپ کردن من تو زندگی شما آسیبی وارد نمیکنه پس حق ندارید ک به من بگین فارسی بنویس .لطفا یادبگیرید از همین مسائل کوچیک گرفته تا خیلی چیزها تا زمانی که اون موضوع تو زندگی شما آسیبی وارد نمیکنه هیچ گونه دخالتی نکنید.مگر اینکه طرف از شما نظر بخواد! که من نمیخوام ! قرار نیست من چیزی باشم که شما میخوای، لباس پوشیدن آدمها تفریح سبک صحبت سبک نوشتن و خیلی چیزهای دیگه به خودشون مربوطه .من میخوام خودم باشم .همون ک میخوام .نه اون ک شما میخوای .درست یا غلط من میخوام خودم باشم.علاقه سلیقه تو همه چیزی که به خودم مربوطه مطابق میل خودم باشه .خانمی که اینا رو خوندی و بازم ب خودت اجازه میدی تو کار من نظر بدی باید بگم بهتره رو شخصیتت کار کنی .چون علنا دارم میگم به خودم مربوطه! و باز شما میای و نظر میدی. و ممنون از اون خانمایی ک واقعا به معنای واقعی خانم هستند و به انتخاب های دیگران احترام میزارن .

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

1350
زینک بزن زیربغلت

خوب نیست غده میاره واسه زیر بغل 

ﺗﻌﺠﺐ ﻧﮑﻦ ﮐﻪ ﭼﺮﺍ ﻫﻨﻮﺯ ﻓﺮﺍﻣﻮﺷﺖ ﻧﮑﺮﺩﻡﺁﺩﻣﻬﺎ ﻫﯿﭽﻮﻗﺖ ﺑﺰﺭﮔﺘﺮﯾﻦ ﺍﺷﺘﺒﺎﻫﺸﻮﻧﻮ ﻓﺮﺍﻣﻮﺵ ﻧﻤﯿﮑﻨﻦ ، ﻫﯿﭽﻮﻗﺖ !!!

تند تند برو حمام 

از ضد تعریق ها استفاده نکن ضرر داره 

جوش شیرین بزن زیر بغل 

لطفا برای سلامتی ام صلوات بفرستین😔ام اس دارم بدنم به امپول ها واکنش میده😔نه حالی جسمی ام خوب هست نه حال روحی ام 😔
1348
خوب نیست غده میاره واسه زیر بغل 

من لیزر رفتم کل صورتو زیر بغلو میزدم غده در نیومد

عزیز تر از جانم!!  همون جوری که یک روزی با عشق وارد زندگیم شدی و خوشیامونو با هم قسمت کردیم همون جوری هم بمونیم واس هم همیشه   عشق من، عمر من، همه ی زندگی من خدا همیشه تو رو واس من نگه داره همسر مهربونم ،از وقتی اومدم نی نی سایت همه با هم بحث و دعوا دارن  خانوما و آقایون هر کس نظرش برای خودش محترمه،به ما چه یکی دیر ازدواج کرده یکی زود ،به ما چه فلانی درس خونده یا نخونده ،به ما چه ربطی داره فلانی ناخن کاشته غسلش و وضوش قبول هست یا نه هر کس میزارن تو قبر خودش!!!!!!!!!!!...چرا هی باید تو کار هم دخالت کنیم   بیخیال اینجا واس شوخی و خنده و وقت گذرونده نه خالی کردن عقده هامون سر بقیه  با تچکر

استارتر زینک بزن بعد حمومت بزار بوی عرق نگیری

عزیز تر از جانم!!  همون جوری که یک روزی با عشق وارد زندگیم شدی و خوشیامونو با هم قسمت کردیم همون جوری هم بمونیم واس هم همیشه   عشق من، عمر من، همه ی زندگی من خدا همیشه تو رو واس من نگه داره همسر مهربونم ،از وقتی اومدم نی نی سایت همه با هم بحث و دعوا دارن  خانوما و آقایون هر کس نظرش برای خودش محترمه،به ما چه یکی دیر ازدواج کرده یکی زود ،به ما چه فلانی درس خونده یا نخونده ،به ما چه ربطی داره فلانی ناخن کاشته غسلش و وضوش قبول هست یا نه هر کس میزارن تو قبر خودش!!!!!!!!!!!...چرا هی باید تو کار هم دخالت کنیم   بیخیال اینجا واس شوخی و خنده و وقت گذرونده نه خالی کردن عقده هامون سر بقیه  با تچکر
1288
من لیزر رفتم کل صورتو زیر بغلو میزدم غده در نیومد

همیشه استفاده میکنی یعنی یا همون موقع فقط ؟

ﺗﻌﺠﺐ ﻧﮑﻦ ﮐﻪ ﭼﺮﺍ ﻫﻨﻮﺯ ﻓﺮﺍﻣﻮﺷﺖ ﻧﮑﺮﺩﻡﺁﺩﻣﻬﺎ ﻫﯿﭽﻮﻗﺖ ﺑﺰﺭﮔﺘﺮﯾﻦ ﺍﺷﺘﺒﺎﻫﺸﻮﻧﻮ ﻓﺮﺍﻣﻮﺵ ﻧﻤﯿﮑﻨﻦ ، ﻫﯿﭽﻮﻗﺖ !!!
استارتر زینک بزن بعد حمومت بزار بوی عرق نگیری

عزیزم راه تنفسی پوست بسته میشه عرقی که به صورت طبیعی باید از بدن به عنوان سم بدن خارج بشه نمیشه و ضرر داره لطفا پیشنهاد ندید ممنون 

همیشه استفاده میکنی یعنی یا همون موقع فقط ؟

همیشه عزیزم

عزیزم راه تنفسی پوست بسته میشه عرقی که به صورت طبیعی باید از بدن به عنوان سم بدن خارج بشه نمیشه و ضر ...

من از لیزر کارم شنیدم عزیزم حالا خودم استفاده میکنم راضیم ،چشم به بقیه پیشنهاد نمیدم

1335