2726
عنوان

اونایی ک نامزدن یامتاهل بیان

187 بازدید | 18 پست

نامزد من واقعی ک خودشم مقصر باید معذرت خواهی کنه جوری پیش میره ک منو مقصرمیکنه و من باید پاپیش بزارم.هروقت قهرکردیم من پیش قدم شدم شماهم اینطورین؟؟دیگ خسته شدم

زیر بار نرو و توی دعواها چیزی نگو که مقصر شناخته بشی

توروخدا یه صلوات بفرستین خونه دار بشیم ما هم ❤😍                      بهترین جای دنیا جاییه که راحت بشه صدای قلبتو صدای نفسهاتو شنید مثل بغلت ❤😍                                                         تیکر سالگرد ازدواجمونه 🥳🎂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نامزد من وقتی ناراحتم میگه هرچی تو دلترو بگو همیشه ام عذر خاهی میکنه از دلم در میاره

با حرف و کادو و بیرون

گلم توام بهش وقتی اشتی ای بهش بگو بیا وقتی دعوا کردیم ب حرف هم گوش بدیم ن اینکه فقط بخوایم جواب همو بدیم

تو نور منی بین این همه سایه💛

وای دیشب ی ناراحتی پیش اومد گفتم ناراحتم تا از دلم دربیاره یجوری پیچوند ک اون از من بیشتر ناراحته و ازدلم درنیاورد خیلی دلمو میرنجونه این کارش نمیدونمم چیکار کنم بفهمه ناراحتم دست پیش نگیره از دلم دربیاره

پیامی به بنده های دل شکسته از طرف پروردگار     من هستم... هنوز خدایت همان خداست! هنوز روحت از جنس من است! اما من نمی خواهم تو همان باشی! تو باید در هر زمان بهترین باشی.نگران شکستن دلت نباش! می دانی؟ شیشه برای این شیشه است چون قرار است بشکند. و جنسش عوض نمی شود و می دانی که من شکست ناپذیر هستم و تو مرا داری برای همیشه! چون هر وقت گریه می کنی دستان مهربانم چشمانت را می نوازدچون هر گاه تنها شدی، تازه مرا یافته ای چون هرگاه بغضت نگذاشت صدای لرزان و استوارت را بشنوم، صدای خرد شدن دیوار بین خودم و تو را شنیده ام! درست است مرا فراموش کردی، اما من حتی سر انگشتانت را از یاد نبردم! دلم نمی خواهد غمت را ببینم می خواهم شاد باشی این را من می خواهم تو هم می توانی این را بخواهی خشنودی مرا من گفتم : وجعلنا نومکم سباتا (ما خواب را مایه آرامش شما قرار دادیم) و من هر شب که می خوابی روحت را نگاه می دارم تا تازه شود نگران نباش! دستان مهربانم قلبت را می فشارد.شب ها که خوابت نمی برد فکر می کنی تنهایی ؟ اما، نه من هم دل به دلت بیدارم! فقط کافیست خوب گوش بسپاری! و بشنوی ندایی که تو را فرا می خواند به زیستن

مردا اکثر مواقع حق به جانبن . شوهر منم میاد معذرت خواهی اما جوری رفتار میکنه انگار داره به من لطف میکنه 😄

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

واسه منم پرروعه اگه مقصر باشه منو مقصر میکنه جوری قیافه میگیره فیلم بازی میکنه که باورم میشه تقصیر من بوده.

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲

اره ابجی مردهااینجورین منم نامزدم هروقت یک چیزی پیش میادحتی شده حرفهایی زده ک باورم نمیشدبهم اوجوری بگه ولی بهش میگفتم خییلی ناراحت شدم امامعذرت خاهی نمیکنه ازبس ک غروردارن

مردا تو دوران نامزدی یجورین بعد عروسی خیلی بهتر میشن 

همه میگن بدتر میشن که! بعید میدونم کسی بعد عروسی بهتر بشه

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
نامزد من وقتی ناراحتم میگه هرچی تو دلترو بگو همیشه ام عذر خاهی میکنه از دلم در میاره با حرف و کادو ...

خب دعوا نمیکنیم بحثی ک پیش میاد منو مقصرمیکنه ولی درکل خودش مقصر اگ هم من پیش قدم نشم نمیادبرا اشتی

2706