1345
1341
عنوان

اونایی ک نامزدن یامتاهل بیان

177 بازدید | 18 پست

نامزد من واقعی ک خودشم مقصر باید معذرت خواهی کنه جوری پیش میره ک منو مقصرمیکنه و من باید پاپیش بزارم.هروقت قهرکردیم من پیش قدم شدم شماهم اینطورین؟؟دیگ خسته شدم

زیر بار نرو و توی دعواها چیزی نگو که مقصر شناخته بشی

توروخدا یه صلوات بفرستین خونه دار بشیم ما هم ❤😍                      بهترین جای دنیا جاییه که راحت بشه صدای قلبتو صدای نفسهاتو شنید مثل بغلت ❤😍                                                         تیکر سالگرد ازدواجمونه 🥳🎂

من اگه واقعا ببینم مقصر خودمم خودم پا پیش میزارم در غیر این صورت ن😁😁البته شوهر من طاقت قهر نداره فوقش نیم ساعت قهر بمونه خودش میاد جلو

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💓من به ارزوهام قوله رسیدن دادم💓

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1350

نامزد من وقتی ناراحتم میگه هرچی تو دلترو بگو همیشه ام عذر خاهی میکنه از دلم در میاره

با حرف و کادو و بیرون

گلم توام بهش وقتی اشتی ای بهش بگو بیا وقتی دعوا کردیم ب حرف هم گوش بدیم ن اینکه فقط بخوایم جواب همو بدیم

تو نور منی بین این همه سایه💛

وای دیشب ی ناراحتی پیش اومد گفتم ناراحتم تا از دلم دربیاره یجوری پیچوند ک اون از من بیشتر ناراحته و ازدلم درنیاورد خیلی دلمو میرنجونه این کارش نمیدونمم چیکار کنم بفهمه ناراحتم دست پیش نگیره از دلم دربیاره

دیگه نسبت من و تو فقط اینه ک اسمت تو شناسنامم هست همین😔

مردا اکثر مواقع حق به جانبن . شوهر منم میاد معذرت خواهی اما جوری رفتار میکنه انگار داره به من لطف میکنه 😄

بد ترین دعوا ، دعوا با اونیه که سرعت تایپش از تو بالاتره   اون تورو شسته پهن کرده   تو تازه نوشتی احترام خودتو نگه دار   
1307

اره ابجی مردهااینجورین منم نامزدم هروقت یک چیزی پیش میادحتی شده حرفهایی زده ک باورم نمیشدبهم اوجوری بگه ولی بهش میگفتم خییلی ناراحت شدم امامعذرت خاهی نمیکنه ازبس ک غروردارن

نامزد من وقتی ناراحتم میگه هرچی تو دلترو بگو همیشه ام عذر خاهی میکنه از دلم در میاره با حرف و کادو ...

خب دعوا نمیکنیم بحثی ک پیش میاد منو مقصرمیکنه ولی درکل خودش مقصر اگ هم من پیش قدم نشم نمیادبرا اشتی

1308
همه میگن بدتر میشن که! بعید میدونم کسی بعد عروسی بهتر بشه

واسه من که اینجور بود یکم بداخلاقی میکرد ولی بعد عروسی ۱۰۰درجه عوض شد الانم عاشق نی نی تو راهیشه😄

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💓من به ارزوهام قوله رسیدن دادم💓