2726
عنوان

زوج های اردبیلی

219 بازدید | 22 پست

سلام اگه اینجا از اردبیل کسی هست/ میخواستم بدون زوج های اردبیلی برای تفریح کجا میرن؟ 

حقیقتش من و همسرم توی این شهر تنها هستیم. و خیلی دلم می خواست دوستی آشنایی اینجا داشتیم. پوسیدیم از بس تنها موندیم !

نوشته های من برای بانوجان @man_ishan (کانال تلگرام)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا ما ۷سال اردبیل بودیم جای خاصی واسه تفریح نداشت بجز همون گردنه و شورابیل و یه رودخونه اطراف سراب بود.البته سرعین و پیست اسکی هم هست ولی دهه ۷۰ که ما اونجا بودیم همین ۳تا بیشتر نبود

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
2728

هرازگاهی برید استارا 

سرعین 

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤
هرازگاهی برید استارا  سرعین

خانومم خیلی تنهاست و من می خوام از این تنهایی درش بیارم. فکر می کنم بهترین کار پیدا کردن یک دوست خانوادگی هست.

ممنون از جوابتون

شورابیل 

آلوارس 

بلاغلار 

سرعین 

سردابه 

حیران 

سرابم خیلی جای بکریه 

یه نون داغ کباب داغم تو میدان ارتش هست حرف نداره یه سر بهش بزنید 

پسرم اومدی و شدی همدم بی کسیام شدی همه کسم تموم تنهاییامو با وجودت پر کردی آروم جونم از خدا میخوام همیشه سلامت باشی 💕💖💓
شورابیل  آلوارس  بلاغلار  سرعین  سردابه  حیران  سرابم خیلی جای ب ...

ممنون از پاسختون

فکر می کنم شورابیل یک جور پیش فرض شده برای آدمهای توی اردبیل.

ولی من اصلن خوشم نمیاد.

باز هم ممنون

چه خوب ، خوشبخت بشين ، دنبال چى هستين ؟ 

یه جای خوب برای تفریح . که بشه بریم اونجا منقلی ببریم و چایی آماده کنیم و از این حرفها ...

من خودمم می خوام دوست خانوادگی داشته باشیم . با هم بریم گردش مسافرت و ...

2706