1147
1341
عنوان

زوج های اردبیلی

198 بازدید | 22 پست

سلام اگه اینجا از اردبیل کسی هست/ میخواستم بدون زوج های اردبیلی برای تفریح کجا میرن؟ 

حقیقتش من و همسرم توی این شهر تنها هستیم. و خیلی دلم می خواست دوستی آشنایی اینجا داشتیم. پوسیدیم از بس تنها موندیم !

نوشته های من برای بانوجان @man_ishan (کانال تلگرام)

Shorabil

Man ardebil nistam

برای حاجت روایی من اگه تمایل داشتید یک صلوات بفرستید😘من دوست دارم همین جوری تایپ کنم.تو قوانین سایت ننوشته که حتما باید فارسی تایپ شه.من حق انتخاب دارم.از همین تایپ کردن که خیلی موضوع پیش پا افتاده ای هست تا خیلی مسائل دیگه .من حق دارم هرطور دلم میخواد باشم.شما حق داری کامنت منو نخونی اما حق نداری به من بگی چطوری تایپ کنم .این حق منه.نوع تایپ کردن من تو زندگی شما آسیبی وارد نمیکنه پس حق ندارید ک به من بگین فارسی بنویس .لطفا یادبگیرید از همین مسائل کوچیک گرفته تا خیلی چیزها تا زمانی که اون موضوع تو زندگی شما آسیبی وارد نمیکنه هیچ گونه دخالتی نکنید.مگر اینکه طرف از شما نظر بخواد! که من نمیخوام ! قرار نیست من چیزی باشم که شما میخوای، لباس پوشیدن آدمها تفریح سبک صحبت سبک نوشتن و خیلی چیزهای دیگه به خودشون مربوطه .من میخوام خودم باشم .همون ک میخوام .نه اون ک شما میخوای .درست یا غلط من میخوام خودم باشم.علاقه سلیقه تو همه چیزی که به خودم مربوطه مطابق میل خودم باشه .خانمی که اینا رو خوندی و بازم ب خودت اجازه میدی تو کار من نظر بدی باید بگم بهتره رو شخصیتت کار کنی .چون علنا دارم میگم به خودم مربوطه! و باز شما میای و نظر میدی. و ممنون از اون خانمایی ک واقعا به معنای واقعی خانم هستند و به انتخاب های دیگران احترام میزارن .

والا ما ۷سال اردبیل بودیم جای خاصی واسه تفریح نداشت بجز همون گردنه و شورابیل و یه رودخونه اطراف سراب بود.البته سرعین و پیست اسکی هم هست ولی دهه ۷۰ که ما اونجا بودیم همین ۳تا بیشتر نبود

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

هرازگاهی برید استارا 

سرعین 

فقط 31 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بزرگی را گفتند راز همیشه شاد بودنت چیست؟گفت:دل بر آنچه نمی ماند نمی بندم؛فردا یک راز است نگرانش نیستم؛دیروز یک خاطره بود حسرتش را نمیخورم؛و امروز یک هدیه است قدرش را میدانم؛👌از فشار زندگی نمیترسم چون میدانم که فشار توده زغال سنگ را به الماس تبدیل میکند...💎💎میدانم خدای دیروز و امروز خدای فردا هم هست...ما اولین بار است که بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند...پس به او اعتماد دارم...برای داشتن اینچنین خدایی همیشه شادم...                                  تیکر ب وقت تولد عشقم😍❤ ۹۹.۱.۱۵ دوس دارم تیکر عروسیمم باشه الهی آمین😍 اللهم صل علی محمد وال محمد🙏❤
1350
هرازگاهی برید استارا  سرعین

خانومم خیلی تنهاست و من می خوام از این تنهایی درش بیارم. فکر می کنم بهترین کار پیدا کردن یک دوست خانوادگی هست.

ممنون از جوابتون

شورابیل  آلوارس  بلاغلار  سرعین  سردابه  حیران  سرابم خیلی جای ب ...

ممنون از پاسختون

فکر می کنم شورابیل یک جور پیش فرض شده برای آدمهای توی اردبیل.

ولی من اصلن خوشم نمیاد.

باز هم ممنون

1307
چه خوب ، خوشبخت بشين ، دنبال چى هستين ؟ 

یه جای خوب برای تفریح . که بشه بریم اونجا منقلی ببریم و چایی آماده کنیم و از این حرفها ...

من خودمم می خوام دوست خانوادگی داشته باشیم . با هم بریم گردش مسافرت و ...

1226
اول مهر بيا ، مهندس چى هستى ؟ 

اول مهر ان شا الله میریم مشهد یا اون سمت ها . چیه این گرما . مسافرت فقط جاهای خنک . بارون زده و اینا

مهندس کامپیوتر

اول مهر ان شا الله میریم مشهد یا اون سمت ها . چیه این گرما . مسافرت فقط جاهای خنک . بارون زده و اینا ...

انشالله هر جا ميرى خوش بگذره اقاى مهندس ، خوب تو نى نى سايت هستيا فعالى 😃

1335