2703
2553

فردا باید در حضور 30-40 نفر و از همه مهم تر استاد کنفرانس بدم ، چیکار کنم که هول نشم بتونم خوب کنفرانس مو بدم؟! و این که از استرس مطالب از ذهنم نپره؟! چه جوری کنفرانس بدم که درست باشه و حق مطلب ادا شده باشه؟! 🧐

نمیخوام خط به خط کتابو خونده باشم، چند نفر این کارو کردن هیچکی و از جمله خودم گوش نمیکردن

چون خیلی خسته کننده و طوطی وار بود☹️

استادمونم خیلی جدی و خشک هست 😐😱

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

پاور پوینت تهیه کن توی پاور فقط نکات کلیدی باشه سعی کن بر موضوع مسلط باشی و به هیچ وجه روخونی نکن جمع بندی داشته باش در پایان منابع رو هم ذکر کن در شروه هم یک شمای کلی از بحث ارائه بده 

دردم از یارست و درمان نیز هم
وسط صحبت کردن چندتا چهره پیدا کن فقط به اونا نگاه کن توضیح بده به بقیه فقط نگاه سطحی کن تا هل نشی

آره احتمالا به دوستام نگاه کنم و بقیه ام هیچ😃

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
پاور پوینت تهیه کن توی پاور فقط نکات کلیدی باشه سعی کن بر موضوع مسلط باشی و به هیچ وجه روخونی نکن جم ...

خیلی ممنونم ازت😍🙏

2714
من همیشه خودم مطلبو میخونم بعد به زبون خودمونی و خ راحت اونو توضیح میدم واسه بقیه پاورپونت درس میکنم ...

ممنونم عزیزممم 💓

البته اگه دوستات دلقک نباشن خندت بندازن    

نه می سپرم بهشون یه ساعت مثل آدم بشینن سرجاشون 😄😂