2733
2734
عنوان

زایمان در بیمارستان 17شهریور مشهد کسی تجربه داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8622 بازدید | 22 پست
من یبار نی نیم حرکت نمیکرد رفتم اونجا چون به محل کارم نزدیک بود. رفتم بخش زایشگاه. یه خانوم بود که ه ...

ای وای چرا دولتی ها و تامین اجتماعی اینطوری هستن 

همه که پولشون به خصوصی نمیرسه  پس باید زجر بکشن

التماس دعا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای وای چرا دولتی ها و تامین اجتماعی اینطوری هستن  همه که پولشون به خصوصی نمیرسه  پس باید ...

دوست من مهرگان که خصوصی رفته بود نفس خودش قطع شد و بچه داشت خفه میشد سز کردن کلا سخت گرفتن سزارین رو

منم و دوتا جوجه رنگی و بابا قوقولی  
همین 17شهریور یا امام رضا؟

17

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....
2728

[QUOTE=98141528]من که تاحالا تجربشو نداشتم ولی دوتا خواهرم اونجا زایمان کردن و خیلیم راضی بودن لازم نیست قبلا اونجا ...[/QUOT

امکاناتش چی بوده عزیزم؟زایمان بدون درد داشتن؟ 

من دکتر اونجا ندارم ولی اگ هرزمان دردم بگیره برم اونجا و درخواست اپیدورال (زایمان بی درد) بکنم برام.تزریق میکنن؟؟؟توروخدا اینو از خواهرات برام بپرس از نگرانی دارم میمیرم یک ماه دیگه زایمانم هست 

بغلت سفارت بهشت روی زمین, پسرم👶💓چشم انتظار دیدن روی ماه تو👶

سلام دوستان من اولین زایمانم۱۷شهریور بود. صبح کیسه ابم پاره شد فورا بستری کردن پرسنل خوب بودن ماما ها عالی مخصوصا زمانی ک زایمان تموم میشه مثل پروانه دورت میگردن.رسیدگی خوب بود من تجربه بیمارستان دیگه ای رو ندارم .هر بیمارستانی شانسیه ک چجوری بخوان باهات برخورد کنن.اینو برای کسانی زدم ک از این ب بعد می‌خوان بدونن راجب این بیمارستان در ضمن زایمانم طبیعی بود زیر نظر هیچکدوم از دکترای بیمارستان نبودم .زمان زایمان دکتر زجاجی پیگیر بودن

2738