2726

سلام خانم ها 

دکتر که تا الان پیشش میرفتم اونجا نیست   اگه زایمان طبیعی باشه هر زمان درد بگیره بیمارستان 17شهریور بری بستری می کنن برا زایمان یا نه؟ 

و دوم این که  اگه بچه بریچ باشه که سزارین لازمه حتما باید قبلش چندبار پیش دکترهای همون بیمارستان ویزیت شده باشی یا نه ؟

التماس دعا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من که تاحالا تجربشو نداشتم ولی دوتا خواهرم اونجا زایمان کردن و خیلیم راضی بودن لازم نیست قبلا اونجا ویزیت شده باشی عزیزم...بقالی نیست که اگه ازش تاحالا خریدنکرده باشی بهت شیر نفروشن گلم  ...اونا طبیعی بودن و ازشرایطش و امکانات راضی

خداجون ممنونم ازت

واسه طبیعی اره برو مشکلی نیس حتما زیرنظر دکتر باشی 

ولی امام رضا بهتره بیمارستانش

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....
من که تاحالا تجربشو نداشتم ولی دوتا خواهرم اونجا زایمان کردن و خیلیم راضی بودن لازم نیست قبلا اونجا ...

آهان خب خداروشکر

اخه یه خانومی بهم گفت اگه پیش دکترهاشون ویزیت نشی نمیذارن اونجا زایمان کنی 

هنوز سونو نرفتم نمیدونم نوع زایمان چطوریه  

التماس دعا
نمیدونم اینجا رو چون بیمه مون رایگانه میگم برم

اهاخوبرو برعکس یکی از فامیل هام رفته بود میگف خوب بود تمیزیش پرستارهاش دکتر بالاسرش بود واسه طبیعی حالا بازم اگ کارت ب سزا بکشه حتما دکتر بالاسرت بدون دکتر ک نمیزارن

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....
هماهنگی که لازم نیست خصوصا برای طبیعی درت گرفت میری اگه بریچ باشه سز میکنن اخرین سنو رو با خودت ببر

آهان خب پس باز هم میگم بعد از آخرین سونو دکتر رو تغییر بدم  برم ویزیت دکترهای اونجا بشم  که یه وقت اذیت نکنن

التماس دعا
چرا؟ اگه پیش اون دکترها ویزیت شده باشی باز هم گیر میدن؟

من یبار نی نیم حرکت نمیکرد رفتم اونجا چون به محل کارم نزدیک بود. رفتم بخش زایشگاه. یه خانوم بود که همونجا کیسه آبش پاره شده بود هنوز بستریش نکرده بودن. یکی دیگه هم بود از شدت درد چند بار بالا آورد ولی میگفتن تا چند سانت دیگه باز نشی بستریت نمیکنیم. 

2706