1351
1341
عنوان

یا جواد الائمه ادرکنی

145 بازدید | 20 پست

هر تعدادی خواستید بگید  تاجمعه وقت دارید من 200تا

@دختر_رویاها    

@bitta    

@یااااااس    

@مامانبزرگپانیذ    

خدا رو شاکرم که نور امیدش رو به زندگی ام تزریق کرد و زندگی ام رو به بهترین حالت ممکن سوق داد وایمان دارم خدایی هست که میگوید ارزوی شما در صف اجابت قرار گرفته  است.. لطفا صبور باشید ...میشه واسه اینکه ارزوم از ا صف جلو بزنه و مشکل و موانع حل بشه  وحاجت روا بشم برام توحید بخونید؟💖

من ۵۰۰ تا التماس دعا

تو انسان باش!نمیخواهد مسلمان باشی!با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمت حرفهایت را...نترس خدا بد نیست! حق کسی را نخور...دلی را نشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداواکن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت......

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

سلام مگه تا 8 مرداد نبود؟ این یه ختم دیگه است؟

جملاتی که من عاشقشونم: "باز ایستید و بدانید که من خدا هستم" ، "خدایا شکرت که فردا روز خیلی خوبیه" ، " خدایا شکرت که هر روز دارم از هر جهت بهتر و بهتر می شم" ، " توکل بدون تفکر"
1350

مگه تا ۸ مرداد نبود؟

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

من ٣٠٠تا 

ايشالا ب حق امام جواد همه مشكلاتمون حل بشه 

التماس دعا

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)
1348
سلام مگه تا 8 مرداد نبود؟ این یه ختم دیگه است؟

یکی دیگس

خدا رو شاکرم که نور امیدش رو به زندگی ام تزریق کرد و زندگی ام رو به بهترین حالت ممکن سوق داد وایمان دارم خدایی هست که میگوید ارزوی شما در صف اجابت قرار گرفته  است.. لطفا صبور باشید ...میشه واسه اینکه ارزوم از ا صف جلو بزنه و مشکل و موانع حل بشه  وحاجت روا بشم برام توحید بخونید؟💖
مگه تا ۸ مرداد نبود؟

یکی دیگس

به چه نیت؟

حاجت روایی هنه ی اعضای تاپیک

منم صد تا میخونم

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
1226
حاجت روایی هنه ی اعضای تاپیک

۵۰۰ تا میگم

تو رو خدابرام دعا کنید

جنین انتقال دادم هفته بعد باید ازمایش بدم دعا کنید مثبت بشه و منم مامان شم

حاجت روا شدم😍خداوند بر ما منت گذاشت و نعمتش را بر ما تمام کرد😍برای سلامتی نی نی توی دلم صلوات میفرستی لطفا 😍
1346