2726
عنوان

دیشب شوهرم بهم گفت تو منو به جایی نمیرسونی

| مشاهده متن کامل بحث + 611 بازدید | 40 پست
ای بابا هرکدومشون  یه مدل عن زندگی و درمیارن  چشووووونه؟،

تقصیرم ندارن گرانی فشار اورده بهشون😬😬😬

بعضی وقتا میبینن درامدشون با خرجشون نمیخونه فکرمیکنن تقصیر زنشونه😐😐😐

هرچقدم خرج نکنی نخری نپوشی بازم همون ولخرجه ای

پس بهتر که به خودت برسی😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بگو مگه قراره من تورو به جایی برسونم میگفتی شوهر کردما زن نگرفتم که.عجبا چه مردایی پیدا میشن 

انسانها به میزان حقارتشان توهین میکنند، به میزان فرهنگشان عشق میورزند،به میزان هویتشان به دیگران احترام میگذارند و به میزان کمبودهایشان آزارت میدهند.هرچه حقیرتر باشند بیشتر توهین میکنند تا حقارتشان را جبران کنند.هرچه فرهنگشان غنی تر باشد بیشنر به دیگران عشق میدهند هرچه هویتشان عمیق تر باشد محترمانه تر رفتار میکنند و به اندازه درکشان میفهمند و به اندازه شعورشان به باورها و حرفهایشان عمل میکنند

بگو مگه من وسيله حمل و نقل عموميم كه تورو به جايي برسونم؟؟؟؟ 

حرف اون مسخره ست توام جواب مسخره بهش بده

مردا روز به روز متوقع تر ميشن 

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘

بگو اون چیزی که باعث پیشرفت یه مرد میشه فکرو جنم خودشه الان اگه احساس میکنی من برم دم در خونه مردم نخود لوبیا بگیرم ماشین ۵۰۰ میلیونی میفته زیر پات چشم از فردا میفتم دور خونه همسایه ها کی بدش میاد از ماشین ۵۰۰ میلیونی. بعدم بهش بگو الان تو تو زندگی من چه پیشرفتی به وجود اوردی؟ من الان به عنوان زن تو از صدقه سری تو چه چیزی بدست اوردم؟ بله من گفتم سرویس طلا نفروش فروختی فلان چیز نفروش فروختی بعدم شد ضرر خب مشورت که نمیکنی گوش به حرف که نمیدی چجوری در تو پیشرفت ایجاد کنم من؟ نهایت کاری من به عنوان زن خانه دار با دوتا بچه میتونم انجام بدم اینه اصراف نکنم که نمیکنم. شما تو کارا مشورت بخواه چشم من کمک میکنم دیگه چکاری از دستم برمیاد تو بگو؟

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

همسرتون توی این شرایط اقتصادی ناراحته که حامی هم نداره و تصمیم های اقتصادی نادرستی گرفته

بهتره باهاشون منصفانه رفتار کنی و بگی که اوضاع الان رو تقصیر ایشون نمیدونی و میدونی که دارن تلاش میکنن ولی تقصیر شماهم  نیست و ایشون حق ندارن به شما توهین کنن یا انتظار دراشته باشند در شان پایینی رفتار کنی چون رفتن در خونه مردم نه  در شان شماست نه در شان همسرتون

😁

الان پدر شوهرت چي كاره بود اين وسط؟

كار همسرتون بد بوده 

بخصوص اون مقايسه اش

اينكه طرف مياد گدايي نون و سيب زميني و نخود لوبيا كجاش حسنه؟

ولي فكر كنم تحت فشارن مث همه مرداي ديگه

صبر كن آروم شد بهش گله كن و. حرف دلت و بزن

ولي از باباش نگو

باباش كجاست و پول نميده به خودض مربوطه

ولی من اعتقاد دارم که زن تو پیشرفت مرد تاثیر داره..

چرا قرص رو باید جایی بذاری که بچه باهاش بازی کنه.. من حتی اگر نخورم تو یخچال نگه میدارم که بعدا موقع پری و.. بخورم..به بچه هم گفتم قرص وسیله بازی نیست و خطرناکه.. تو دسترس بچه نمیذارم.. توام نذار..کار خطرناکی میکنی.. حواست نباشه بخوره چی..

اگر مرد کار خوبی داشته باشه و اهل تلاش باشه راهنمایی های زن و مشورتهاش اونم به زبانی که مرد گوش بده خیلی تاثیر داره..ولی اگر کارگر باشه که نه .. بنده خدا خرجی هم بده خداروشکر..

ما که پدر شوهرمون بالا سرمونه..مگر باید اون زندگی مارو جمع و جور کنه..! خودمون پس چیکاره ایم.. پدر شوهرم پولداره.. ولی ما هرچی داریم از تلاش و فکر خودمونه و یه ریالم ارث قاطیش نیست.. تازه من به مادر شوهرم میگم یه عمر جمع کردید حالا وقتشه خرج کنید و سفر برید و بگردید و جای کار کردن تو خونه کارگر بگیرید.. و لذت زندگی رو ببرید.. یا پاهاش درد میکنه خرج عملش زیاد میشه دلش نمیاد میگم برای ما نمیخواد پول جمع کنی به فکر جون خودت باش برو عمل کن.. یا عروسی میشه میگیم لباس خوب بخر برو آرایشگاه میکاپ و شینیون حسابی کن.. در حالی که خود من ارایشگاه نمیرم و یه لباس رو ممکن چند تا عروسی بپوشم..مگر عروسی خواهر برادر باشه..

اگر شما العان نتونید خودتون رو جمع و جور کنید فردا ها چطور میخواید پشت دو تا بچتون در بیاید.. اونام همین حرفارو راجع به شما میگن..

2706