1351
1273

خواهشن خواهشن خواهشن نیایدبگیدشوهرخودم همه شوهراشونودوس دارن فقط این تخیلمونه هرکی بگه شوهرم می زنمش ها

کسی که به امیدشانس نشسته باشد...سال هاست که مرده است...ارزش آدم های خوب رازمانی واقعا درک می کنیم که ازمیان مارفته اند...باهم مهربان باشیم شایدفردایی برای جبران نباشد....اگر خاموش بنشینی تا دیگران به سخنت آورند، بهتر از آن است که سخن بگویی و خاموشت کننداندکی تامل لطفا....

شوهرم😋😂😂😂

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خدای مهربانم معجزه گر من .بی نهایت ممنون و شکرگذارتم برای معجزه ای ک برای من کردی بعد از ۱۳ماه انتظار...خدایا خودت مواظب منو🤰نینیام👶و باباشون 👨‍💼باش خدای مهربونم من ب دستای تو خیره شدم برام معجزه کردی خدایا دامن همه ی منتظر هارو سبز کن الهی آمیییین...یه صلوات برا بارداری خوبم و سلامتی نینیام میفرستی مهربون؟ 

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

1350

سعید معروف 😂😂😂شوخی کردم کلا شوهر معروف دوست نداشتم بکنم خواستگار فوتبالیست داشتم گفتم نهههه

توروخدا یه صلوات بفرستین خونه دار بشیم ما هم ❤😍                      بهترین جای دنیا جاییه که راحت بشه صدای قلبتو صدای نفسهاتو شنید مثل بغلت ❤😍                                                         تیکر سالگرد ازدواجمونه 🥳🎂
1348

همسر خودمم معروفه البته

اوباما...ترامپ...  

(2020/02/02) = من ملکه آبی پوش آتلانتا، ملکه( آرامش ،علم، عشق و ثروت و خوشبختی ) هستم...خدا رو شکر در تاریخ (2020/02/02) با همسرم در آمریکا هستیم.خدا رو شکر که همسرم بورسیه از دانشگاه استنفورد دریافت کرد...شکرت خدایا...                     
شوهرم😋😂😂😂

😡😠😠😠😠😠👊👊👊👊👊👊

کسی که به امیدشانس نشسته باشد...سال هاست که مرده است...ارزش آدم های خوب رازمانی واقعا درک می کنیم که ازمیان مارفته اند...باهم مهربان باشیم شایدفردایی برای جبران نباشد....اگر خاموش بنشینی تا دیگران به سخنت آورند، بهتر از آن است که سخن بگویی و خاموشت کننداندکی تامل لطفا....
1288
حصین ابلیس

کیه

1335