1345
1341
عنوان

روروئک یا تاب

30 بازدید | 4 پست

سلام بچه ام ۹ ماهشه تازه می شینه اونم تعادل نداره موندم روروئک بگیرم یانه، اخه بعضیامیگن روروئک خوب نیست فقط دوماه ب کار میاد الان کدومو بخرم کمکم کنید چون فقط یکی شونو میتونم بخرم بچه ام خیلی فضوله بغلی هم شده یعنی بیزارمش پایین جیغ میکشه کدوم بیشتربکارمیاد ک پولمم حیف نشه 

سلامتی همه الخصوص دخترم ومامانم صلوات   

نمیدونم تجربه ندارم  من که روروئک گرفتم  خودم تو روروئک بزرگ شدم  مشکلی برا کمر و زانو پیش نیومد

تو فامیل هم هرکی بچه رو تو روروئک گذاشته  بچه زودتر شروع به راه رفتن کرده    این نظر من بود

دلیل نام کاربریم  :   یه روز کاربری قبلی ترکید  منم اومدم دوباره عضو سایت بشم  هرچی اسم وارد کردم گفت تکراری منم عصبانی شدم نوشتم اووووف  نی نی سایت قبول کرد اومدم پست بذارم  دیدم ای وای  این که اسمیه بقیه میبینن  دیگه نتونستم کاری انجام بدم        برای حاجت دلم هم صلوات مهمونم کنید ممنون

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

منم  موندم اکثر میگن تاب بهتره ولی خوب مشکل دیر راه افتادن بچه چی دخترمنم ک همینجوری کارت سلامتش قرمزه  چون وضعیت اقتصادی درست نیست مجبورم اون ک کارایش بهتره بگیرم تا ب کارمم برسم 

سلامتی همه الخصوص دخترم ومامانم صلوات   
1350