1421
1363
منم امروز بیبیم مثبت شد😍😍مباااارکه

اتفاقا منم صبح بی بیم مثبت شد,با اولین اقدام البته بعد از ۶ ماه که از سقطم میگذره

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تا خدا هست,دنیا از آن من است

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1436

مبارکه گلم، انشالله قسمت همه بشه 

متاهل ها میخواهند طلاق بگیرند مجردها میخواهند ازدواج کنند شاغلان از شغلشان می نالند بیکارها دنبال شغلند فقرا حسرت ثروتمندان را میخورند ثروتمندان از دغدغه مینالند سیاه پوستان دوست دارند سفید پوست شوند سفید پوستان خود را برنزه میکنند و هیچکس نمیداند که تنها فرمول خوشحالی این است: “قدر داشته هایت را بدان و از آنها لذت ببر”
اتفاقا منم صبح بی بیم مثبت شد,با اولین اقدام البته بعد از ۶ ماه که از سقطم میگذره

مبارک باشه گلم انشاالله باراداری سالم و بی خطری داشته باشی😘😘😘

حرفی واسه گفتن ندارم...

این تیکت تبریکه واسه اینه که اگه سقط نکرده بودم الان زایمانم بود,چون از دی نیومدم نی نی سایت,ولی جالب شد دوباره باردار شدم و برگشتم اینجا😊

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تا خدا هست,دنیا از آن من است
این تیکت تبریکه واسه اینه که اگه سقط نکرده بودم الان زایمانم بود,چون از دی نیومدم نی نی سایت,ولی جال ...

حالا دیگه تیکرت رو از اول بذار گلم

حرفی واسه گفتن ندارم...
1432
یکی این لحظه یکیم وقتی صدای قلبشو بشنفی حالت دگرگونه میشود....ای خدا نصیب همه منتظرا بکن

الهی آمین....منم وقتی صدای قلبشو شنیدم برای اولین بار انقد خوشحال بودم که نگو تمام مسیرو با خنده و ذوق رفتم سمت خونه که به شوهرم بگم .....

یکی این لحظه یکیم وقتی صدای قلبشو بشنفی حالت دگرگونه میشود....ای خدا نصیب همه منتظرا بکن

انشاالله خدا نصیب همه منتظرا و من بکنه گلم...انگار رو ابرام بخدا...

حرفی واسه گفتن ندارم...
خوش بحالت .مبارکه عزیزم..من ک شوهرم دم ب تله نمیده عقب نشینی کرده کلا.از آسمون بچه بیارم؟ای خدا

مرسی گلم...من که تو این یه سال انقدر نا امید شده بودم که دیگه دلم بچه نمیخواست... انشاالله به وقتش خدا دامنت رو سبز میکنه گلم 😘😘😘

حرفی واسه گفتن ندارم...
1418
مبارکه عزیزمممم برامنم دعاکن

از ته دلم دعا کردم باردار بشین به زودی

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برا نی نی م لطفا صلوات بفرستین صحیح و سالم بدنیا بیاد😘
از ته دلم دعا کردم باردار بشین به زودی

ممنونم عزیزممم💚 منم برا نی نی ت صلوات فرستادم

بززززززودی حامله میشم،ومامان شقایق بچم میشم ☺ایندفعه ام سقط نمیشه😊ی دعا میکنید برام خاله های نی نیم 😍💋💚       (شمال🍃  �دوستا توجه☺💚 یه ویلا خوب توگیلان فروشیه اگ خواستید بگید اطلاعاتشو بگم☺ برا اقوامه...)
1339