2726
عنوان

وای واقعا از دلسوزی ملت خسته شدم

193 بازدید | 13 پست

باردارم و به سختی غذا میخورم و سر کار میام 

هر چی میخورم ملت فکر میکنن باید بیان بگن اینو نخور اینو بخور

آخه من خودم عاقل و بالغم لازم نیست کسی بهم بگه اینو بخور اینو نخور این دکتر برو اونجا نرو 

باز خانواده آدم بگن فرق داره آخه همکارا فضولی میکنن کفرم در میاد 

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فقط یه کله تکون بده و مشتاقانه گوش نکن متوجه میشن

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
حق داری ادم توی این دوران حساسه و حوصله دخالت بیجای بقیه رو نداره

آخه یه بار دو بار سه بار 

هر روز دست تو دماغم میکنم میان دلیل علمی برام میارن که کارت اشتباهه

انگار من از پشت کوه اومدم سواد ندارم

بعد مامانم  به من انتقاد میکنن میگن چرا اینقدر سردی با فلان کس  !!!! چرا به فلانی نگفتی فلان طور چرا بچه فلانی رو بعل نکردی  بگی وای ووی  منم هی هربار باید بگم  بابا جان مادر من زمونه عوض شده ملت حوصله شنیدن توصیه و نصیحت و دلسوزی مکرر  نداارن  خودشون به اندازه کافی و بیشتر از حد کافی  بلدن و با اطلاعات بمب بارون میشن  و اینکه توصیه مجانی حتی در حیطه تخصصی خود ادم بی ارزش محسوب میشه باید پول بدن بیان معطل بشن دوکلام زوری بهشون بگی تا برن استفاده کنن 😅

الان مرز حریم خصوصی خیلی گسترده شده 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
بعد مامانم  به من انتقاد میکنن میگن چرا اینقدر سردی با فلان کس  !!!! چرا به فلانی نگفتی فل ...

من خودم خیلی حساسم و مطالعه میکنم 

مثلا یکی از دوستام یه متن 60 صفحه ای داد گغت خوبه بخون و واقعا به نظرم کمک خوبی بود

اما اینکه به لحظه لحظه آدم گیر بدن فقط اذیت کردنه

مگه باردار بودن دلسوزی داره؟!این دلسوزی نیست خواهر.فضولیه.توجه نکن.بی خیال

الان میفرماین دکتر چرا دیر به دیر میری 

خوب خود دکتر گفته یه ماه دیگه بیا من هر روز پاشم برم چیکار