2726
عنوان

مشکوک ب سرطان روده وقتی فقط یک ماه مونده ب عروسیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2766 بازدید | 72 پست
ن بابا چ لوسی ب زور رفتم دکتر اونم بخاطر مامانم که اصرار داشت اصلا هم ناز ندارم نامزدم ناراحته گفتم ...

شوخی کردم عزیزم خواستم خیالتو راحت کنم استرس الکی نداشته باشی

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

گلم داری استرس خیلی زیاد راتحمل میکنی این فقط علتش همینه وگرنه سرطان روده که یبوست شنیدم ایجاد میکنه 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
گلم داری استرس خیلی زیاد راتحمل میکنی این فقط علتش همینه وگرنه سرطان روده که یبوست شنیدم ایجاد میکنه ...

اره ولی درد شکمی زیاد دارم کم کم داره زیاد میشه غیر قابل تحمل نفسم میره از دلپیچه

با کلونسکوپی مشخص بیشه.احتمال زیاد ویروس گرفتی یا استرس داری. چون سرطان روده ربطی به اسهال شدن نداره

داره عزیزم مامان من اسهال بود بعد معلوم شد سرطانه😭😭

و تمام داراییم ،،"خداییست ک دغدغه ی از دست دادنش رو ندارم !"

دوست عزیز چند تا از نزدیک ترین فامیل های ما تا الان سرطان روده داشتن هم خوش خیم هم  بد خیم هم در حال درمان داریم هم کسی که بر اثراین بیماری فوت شده 

باید بگم که هیچ کدوم از علائم شما ربطی به سرطان روده نداره 

خیالتون راحت راحت

وا خب سرطان بود یا شوهرت باهات میمونه یا نمیمونه. بعدم میری تحت درمان و با امبد با سرطان میجنگی.

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
چند وقت بود درد شکمم هم داشتند خوب شده

درد نه زیاد. جراحی کرد و تحت درمانه الحمدلله خوبه. نگران نباش ان شاء الله هیچی نیست برای شما، شاید هم هموروئید داخلی باشه چون باعث اسهال و خونریزی میشه

و تمام داراییم ،،"خداییست ک دغدغه ی از دست دادنش رو ندارم !"
حالا اگه مریض باشم ینی نامزدم ولم میکنه خخخخخ😳

خب سرطان باشه که برات فرقی میکنه؟ این چند صباحی که هستی سعی کن خوش باشی و بدار شوهرت بره گناه داره خودت پیشنهاد بده بره عزیزم

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

خدانکنه نفوذ بد نزن....منم دوماهه اسهال داشتم بخاطر خوردن انتی بیوتیک بود الانم یروز خوبم باز شروع میشه تو همین کلینیک اینجا یه دکتر گفت فامی لاکت بخور خداروشکر بهترشدم

به بعضی تاپیکام فقط باید گفت عجب🤔🤔😐🤔😐🤔😐🤔😐🤔😐😐😐🤔😐😐🤔
2706