2726
عنوان

مشکوک ب سرطان روده وقتی فقط یک ماه مونده ب عروسیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2766 بازدید | 72 پست
نمیدونم تو این مدت استرس زیاد داشتم ولی دکتر قرص داد با قرص درمان نشد بدتر شده

عیب نداره منم اینجوری بودم از فکروخیاله همش؛عرق بادرنجبویه بخور؛بابونه دم کن بخور...گل گاو زبان بخور هرچی که آرومت میکنه بخور وازنگرانی واسترس دورباش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نمیدونم تو این مدت استرس زیاد داشتم ولی دکتر قرص داد با قرص درمان نشد بدتر شده

من که یکساله اینجوربم سندروم روده تحریک پذیره استرستم زیاده ؟

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 

نترس من بدتر از تو بودم دکتر کلونوسکوپی اورژانسی نوشت فقط رودم یکم زخم داشت و التهابو رودم تحریک پذیر بود

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
این دکترا دیوانن ادمو بیخود نگران میکنن به منم گفتن مشکوک به سرطان سینه هستی محل نزار استرس نداشته ب ...

خب وقتی میگمن مشکوک که واقعا مشکوک باشن یک درصد ممکنه شکشون درست باشه بعد طرف مدعی میشه چرا دکتر نگفت بهم.به مامانم مشکوک شدن کلی ازمایش و جراحی و نمونه برداری تنجام داد خداروشکر هیچی نبود شوهر خاله ام مادرش مریض بود خودش رفت ازمایش داد  متوجه شد سرطان بدخیم داره مادرش درمان شد خودش ظرف دوسال فوت کرد

حالا میخوای جلوی اقای نامزد لوس بازی دربیاری بحثش جداست ولی خیالت راحت سرطان نداری!همون اسهاله و رود ...

ن بابا چ لوسی ب زور رفتم دکتر اونم بخاطر مامانم که اصرار داشت اصلا هم ناز ندارم نامزدم ناراحته گفتم فوقش میبینی مریضم عروسی نمیکنیم عصبی شد قطع کرد تلفن پیام داد خیلی بی شعوری

کلونسکوپی مونده هنوز کجا برم خوبه

نترس بابا مگه همچی سرطان میشه دور از جونت حالا داداش من برغکس شما بود یبوست داشت دل درد شدید دیگه غذا نمیخورد ازمایش گرفتن معلون نشد تا نمونه برداری کردن چقدر ترس داشتیم دغا کردیم جوابشم ده روز طول کشید اومد گفتن انگار ی دونه خیلی کوچیک توو روده بوده با دارو برطرف شد الانم همین جوری هست ک گفت عصبی هست الانم دارو گیاهی میخوره تا شکمش کار کنه شما نگران نباش ممکنه ویروسی باشه

2706