عنوان

تمام من برای تو عشق بی همتای من

124 بازدید | 4 پست

🌹 عاشـــق  خـــدا🌹

اگر مدتی دســـتور خدا را گوش کنیم

ڪم‌ ڪم ابــهت خـــدا به‌عنوان یڪ

فرمانده قـدرتمند در دلِ ما مینشیند

و عاشـــق او هـــم می‌شـویـــم.

اگر ڪسی میخواهد عاشق خدا بشود

راهش حرف گوش‌کردن از خـداست

راهــش این است ڪه وقتی گناه کرد

از خدا به‌خاطــر اینکه نافرمانی ‌اش را

ڪرده خیلی عـــذرخواهی ڪند.

👈 پیامبر (ص) می‌فرماید: نبین چه گناه

ڪوچکی انجام دادی ببین چه خدای

بـــــزرگی را نافـــــرمانی ڪردی

اینجاست ڪه حرمت امــر خدا برای

انسان مهــم‌تر از ڪسب منفـعت یا

دفــع ضـررِ ناشی از گـــناه می‌شود.

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹

چقدر اینجاش عالی بود که حضرت محمد فرمودند ، نبین چه گناه کوچکی انجام دادی ببین که چه خدای بزرگی را نافرمانی کردی 👌👌👌

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
چقدر اینجاش عالی بود که حضرت محمد فرمودند ، نبین چه گناه کوچکی انجام دادی ببین که چه خدای بزرگی را ن ...

آره .... این فرموده ی حضرت رو من اولین بار تو ماه رمضان گذشته شنیدم ، وقتی شنیدم تمام جهانم تکون خورد ، ... هیچوقت از این زاویه نگاه نکرده بودم بعد ب خودم گفتم چقدر عالی و چقدر قشنگ ... چقدر عمیق و چقدر تلخ ....تلخ ب خاطر سالهایی ک نفهمیدم ...💞😞 خدا حفظت کنه آبجی جونم ک نگاه عزیزت رو دریغ نکردی.🌹

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره .... این فرموده ی حضرت رو من اولین بار تو ماه رمضان گذشته شنیدم ، وقتی شنیدم تمام جهانم تکون خور ...

فدات عزیزم 💚💚💚💚

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
2731