1147
1341
عنوان

دارمممم میمیرم از دردددددد

223 بازدید | 20 پست

بچها از خواب ک بیدار شدم یکی پام،، خیلییی دردددد میکنه انگار مثلا محکم با چوب زدنش روتخت خوابیدم جای نخوردم،، این درد از چیه 😢😢😢

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچم سقط شد چ زود ازم گرفتیش خدا😢😢😢 بچها دعا کنید زود باردار بشم وگرنه دق میکنممممم حالم بده،،،😔😢😢

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

سریع برو دکتر شاید آمبولیه. برو بیمارستان

چی؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچم سقط شد چ زود ازم گرفتیش خدا😢😢😢 بچها دعا کنید زود باردار بشم وگرنه دق میکنممممم حالم بده،،،😔😢😢
1350
باردار نیستی 

ن بابا تازه انگار عفونت گرفتم،،اخه دیروز موعدم بود پریود نشدم😢

1
5
10
15
20
25
30
35
40

Boro dr zod

برای حاجت روایی من اگه تمایل داشتید یک صلوات بفرستید😘من دوست دارم همین جوری تایپ کنم.تو قوانین سایت ننوشته که حتما باید فارسی تایپ شه.من حق انتخاب دارم.از همین تایپ کردن که خیلی موضوع پیش پا افتاده ای هست تا خیلی مسائل دیگه .من حق دارم هرطور دلم میخواد باشم.شما حق داری کامنت منو نخونی اما حق نداری به من بگی چطوری تایپ کنم .این حق منه.نوع تایپ کردن من تو زندگی شما آسیبی وارد نمیکنه پس حق ندارید ک به من بگین فارسی بنویس .لطفا یادبگیرید از همین مسائل کوچیک گرفته تا خیلی چیزها تا زمانی که اون موضوع تو زندگی شما آسیبی وارد نمیکنه هیچ گونه دخالتی نکنید.مگر اینکه طرف از شما نظر بخواد! که من نمیخوام ! قرار نیست من چیزی باشم که شما میخوای، لباس پوشیدن آدمها تفریح سبک صحبت سبک نوشتن و خیلی چیزهای دیگه به خودشون مربوطه .من میخوام خودم باشم .همون ک میخوام .نه اون ک شما میخوای .درست یا غلط من میخوام خودم باشم.علاقه سلیقه تو همه چیزی که به خودم مربوطه مطابق میل خودم باشه .خانمی که اینا رو خوندی و بازم ب خودت اجازه میدی تو کار من نظر بدی باید بگم بهتره رو شخصیتت کار کنی .چون علنا دارم میگم به خودم مربوطه! و باز شما میای و نظر میدی. و ممنون از اون خانمایی ک واقعا به معنای واقعی خانم هستند و به انتخاب های دیگران احترام میزارن .
Boro dr zod

چرا؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا نداره زود برو بیمارستان

اخه شوهرم نیس دست تنهام انقد مهمه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1307
نمیخوام بترسونمت ولی عروس عموم این مدلی شد آمبولی شد

الان زدم تو نت علاعمشوندارم فقط درد دارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بری بهتره. اگه وزنت بالاست مهمه

ن وزنم بالا نیس فقط درد پا دارم بازانوتورم اینا ندارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1226
پا درد سادست

الان دیدم ی کوچولوووو رشته نازک صورتی مث رگ معلومه ولی خیلی کمه عضلم گرفته

1
5
10
15
20
25
30
35
40

یه تست بگیر بزن 

آخه من باردار بودم پادرد شدید داشتم بعد خارج رحم بود 

اگه دردت زیاده ها من نمیتونستم راه برم پای سمت راستم بود که فهمیدم بچه توله سمت راستم هست 

اینشالله که نباشه 

خدایا برا همه داده هات شکر 😍
یه تست بگیر بزن  آخه من باردار بودم پادرد شدید داشتم بعد خارج رحم بود  اگه دردت زیاده ها ...

منم سمت راستم دیروز موعدم بود زدم منفی بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم سمت راستم دیروز موعدم بود زدم منفی بود

خب پس خدارو شکر باردار نیستی که بخواد خارج رحم باشه 

اینشالله ماه دیگه بی‌بی چکت مثبت بشه اون 9 ماهم بدون دردسر دغدغه بگزره نینیت بغل بگیری 

خدایا برا همه داده هات شکر 😍
1335