1421
1363
عنوان

بیاین جک بازی😎

| مشاهده متن کامل بحث + 454 بازدید | 83 پست

طرف نیم ساعت میره بیرون ۴۰ بار ننه باباش بهش زنگ میزنن که کجایی

اونوقت ما با دوستامون میریم شمال بابام ۳ روز بعدش زنگ میزنه میگه:

علی تا نونوایی نبسته دوتا نون از تو رات بگیر بیار

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیز دل مادر... جگر گوشه من... بازم مثل خواهر یا برادر دیگه ات منو تنها گذاشتی با کوله باری از غم و رنج...این تیکر قرار بود تا 8 ماه دیگه بمونه و بعدش ی فرشته کوچولو بیاد بغلم ولی بازم خدا نخواست... خدایا برای همه داده ها و نداده هات شکر... 

ی سوال

خیاط از پارچه دوختن نون میخوره

اشپز از آشپزیش نون میخوره

بنا از اجر وسنگ نون میخوره

دکتر از مریض نون میخوره

حالا کسیکه ختنه میکنه از کجا نون میخوره

بی ادبی نبودا فقط برام سوال بود همین

همه با هم برای پیشگیری از سرطان پستان

معلم از شاگردش می پرسه: 5 + 5 چند میشه؟شاگردش یه کم فکر میکنه میگه 11 معلم میگه: احمق دستتو از جیب شلوارت در بیار ، دوباره با انگشت بشمار!

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیز دل مادر... جگر گوشه من... بازم مثل خواهر یا برادر دیگه ات منو تنها گذاشتی با کوله باری از غم و رنج...این تیکر قرار بود تا 8 ماه دیگه بمونه و بعدش ی فرشته کوچولو بیاد بغلم ولی بازم خدا نخواست... خدایا برای همه داده ها و نداده هات شکر... 

یه شب مهمون داشتیم شب خوابیدن خونمون

موقع خواب دختر فامیل گوزید

بعد تا صبح سرفه کرد که طبیعی نشون بده که صدای سرفه بود

یهو بابام عصبی شد گفت:

باشه بابا من گوزیدم بزار بخوابیم چسو :))

1436

به دوست دخترم گفتم : ﯾﻪ ﺟﻤﻠﻪ ﺑﮕﻮ ﻗﻠﺒﻢ ﺑﻠﺮﺯﻩ ؟؟!!..............ﮔﻔت زنت ﭘﺸﺖ ﺳﺮﺗﻪ 😐ﺳﻪ ﺳﺎﻋﺖ ﻣﺜﻞ ﺳﮓ ﻣﯿﻠﺮﺯﯾﺪم دختر روانی ((((: 😐 😂✋

جوری خودمو میسازم که روزی هزار بار به خودت فحش بدی چرا ندارمش😏😏                    من خوراکمه زمین بخورم👇👇👇👇                                    تا پاشمو و وایسمو دوباره از سر 💪💪💪💪💪💪✌❤🍷 

پیره زنه جلوی تاكسیه رو میگیره میگه : نماز جمعه راننده میگه : ولی مادر امروز

سه شنبست پیر ه زنه میگه : ای وایییییییی خاك ب سرم دیدی دیشب حاجی گولم زد

1
5
10
15
20
25
30
35
40

پیر زنه با هویج از جلو و عقب مشغول بوده...

یهو عذاب وجدان میگیره میگه: خدایا تو خودت شاهدی ڪه دندون ندارم فقط میخوام ویتامینش جذب بدنم بشه😐😂😂😂💦 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

با عرض پوزش از دوستان

واکنش مردها در مقابل دیدن رنگ جدید موهای همسرشان:

مردآمریکایی:فرشتم چقد بهت میاد.

مردانگلیسی:باربیم چقد خوشگل شدی.

مردفرانسوی:عشقم یه بار دیگه عاشقت شدم.

مردایرانی:من برم کار کنم٬تو برو گوه بمال به سرت 😐

امان از این مشکلاتِ اقتصادی، اعصاب نذاشته برای اقایون ☹️😆✌

1444

دختره داشته بافتني مي‌بافته، يه بوي بدي هم ميومده...

بهش ميگن: اين بوي بد مال چيه؟

جواب ميده: مامانم گفته يكي از زير، يكي از رو، يكي ول كن!!!

1
5
10
15
20
25
30
35
40

در يک فيلم خارجي زني به شوهرش يک سيلي زد.

شوهرش گفت: عزيز دلم واسه چي ميزني؟؟(😔)

گفت: براي اينکه ببينم چقد دوسم داري😐

شوهر زن را بغل کرد و يک عالمه بوسش کرد(☺️)

زن ايراني اين حرکت را تقليد کرد و يک سيلي به شوهرش زد😐

زن را وقتي غسل ميدادند هنوز لبخند به لب داشت(☺️)))

بازگشت همه به سوي اوست.(😎)

طبق آخرين پژوهش هاي انجام گرفته:

مردها بسيار مهربانتر از زنها هستند!

بعنوان مثال:

زنها هرگز به مردي که نميشناسند کمک نميکنند،

اما تقريبأ اغلب مردان حاضرند براي زنهاي غريبه بميرن!

آخه آقايي تا چه حد !😂

یارو با یه دختر خیلی چاق ازدواج میکنه هر کاری میکنه سوراخها رو پیدا نمیکنه بهش میگه عزیزم میشه بگوزی ما یه سر نخی پیدا کنیم؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1390

ﻭﻗﺘﯽ ﺩﯾﺪﯾﻦ ﯾﻪ ﺩﺧﺘﺮ ﺭﯾﻤﻞ ﻧﺰده

ﺑﺪﻭﻧﯿﻦ ﻧﻘﺸﻪ ﮐﺸﯿﺪﻩ ﯾﻪ ﺟﺎ ﮔﺮﯾﻪ ﮐﻨﻪ ﺗﺎ ﮐﺎﺭﺵ ﺭﺍﻩ ﺑﯿﻔﺘﻪ😁

ﺍﯾﻨﺎ ﮐﻪ ﻣﻦ ﻣﯿﮕﻢ ﻫﻤﺶ ﺩﺭﺱ ﺯﻧﺪﮔﯿﻪ هااااا ﯾﺎﺩ ﺑﮕﯿﺮﯾد 😁😁

زن: میگم اگه من بميرم تو چکارمکني؟

شوهرش: معلومه ديگه ديونه میشم!

زن: ديگه زن نمیگيری؟

.

.

.

مرد: نمیدونم، از ديوونه هرکار بگی برمیاد

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اون سرى داشتم عكس عشقمو از رو گوشى بوس ميكردم بابام ديد، گفت دارى چيكار ميكنى؟

گوشى رو چندبار ديگه بوسيدم، گذاشتمش رو پيشونيم و گفتم بلاخره جز سى هم تموم شد

هنوزم که هنوزه ریزش پشم داره 😐😂😂😂

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

1364