1147
1273
عنوان

شوهرمو دوست می دارم

509 بازدید | 63 پست

با تمام ایراداتی که داره گاهی وقتا پر رو هست همیشه پر توقعه و البته فکر می کنه خیلی مرد خوبیه و ایرادی بهش وارد نیست ولی با این حال وقتی یه خواسته دارم تمام اعضا و جوارحش تو فکر اینه که کار انجام بشه و این خیلی خوبه

خب خداروشکر 

از ما چ برمیاد😶😶😶😶

فقط 32 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 ‏به گذشته فکر میکنی پشمات میریزه , به آینده فکر میکنی پشمات میریزه, به حالِت فکر میکنی پشمات میریزه, خدایا این زندگیه به ما دادی یا قیچی پشم زنی😐 تیکر ب وقت تولد عشقم  

عشقتون پایدار❤

آدمــــــائ ایـــنجا رســـــم عجیــــبے دارنـــــد ڪوتاه ڪه مے آیـــــــےگـــمان مـــے ڪنند ڪم آورده اےامــــــا نمےدانـــند ڪوتاه آمــدن ماقطــــح امـــید از درڪ و فهــم آنهــاست

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1348

مگه بقیه از همسرشون تنفر دارن 😂😂 ‌...  این اخلاقی که میگی داره خیلی خوبه خدا برات حفظش کنه 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
1288

انشالله همیشه خوشبخت باشین ولی 

خوشبختیتو جار نزن که

بدبخت میشی

دخترم من در ارزوی روزی هستم که دوباره کفشهای چراغداریکه قبل از تصادف میپوشیدی و ذوق میکردی دوباره بپوشی دستهای همو بگیریمو قدم به قدم با هم راه بریم خدایا کی میشه اون روز برسه چقدر ثانیه ها دیر میگذره 
منم شوهر آیندمو دوس دارم😍 ولی گور به گور شده نمیاد منو ببره😕

خخخ هههههه      میاد  نگران باش   میاد

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
1346