2703
2553
عنوان

بوتاکس ایرانی

7870 بازدید | 12 پست

سلام دوستان

تا حالا کسی بوتاکس ایرانی زده؟

راضی بودید یا نه؟ 

تا چه مدت دوام میاره؟

و چه تفاوتی با بوتاکس خارجی داره؟

ممنون میشم دوسیا به اوجگل شدنم کمک کنید.

شخصیت از جایی شروع میشه که مقایسه اونجا رو ترک کنه.  

من ی کلینیک دیدم خانم دکتر پیش اون یکی دکتره بوتاکس کرد ایرانی 

خودش گفت ایرانی بهتره دوامشم بیشتره 

منم میخام بین ابروهام بزنم 

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 

من بوتاکس مصپورت زدم اول اسفنو ۹۷ حدودا تا اردیبهشت اثرش بود و بعد یواش یواش داره کم میشه الان حس میکنم دیگه اثرش نمونده . ولی راضی بودم دکترم گفت ده روز دیگه دوباره بیا واسه بوتاکس

ام وهب و حوراء 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من هم دیسپورت انگلیس زدم هم مسپورت ایرانی از ایرانی بیشتر راضی بودم و هستم دوامش خوبه

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
هر کدوم چقدر دوام داشتن؟

دیسپورت به ۴ ۵ ماه هم نرسید یعنی تو چهار ماه قشنگ اثرش رفته بود ولی مسپورت الان ۶ ماهه زدم فعلا که تکون نخورده مثل روز اوله

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
دیسپورت به ۴ ۵ ماه هم نرسید یعنی تو چهار ماه قشنگ اثرش رفته بود ولی مسپورت الان ۶ ماهه زدم فعلا که ت ...

مرسی عزیز دلم  

شخصیت از جایی شروع میشه که مقایسه اونجا رو ترک کنه.  
2714

من خودم سه سری هست که دیسپورت می زنم. اطرافیانم مصپورت میزنن و چیزی که متوجه شدم دوام مصپورت بیشتره ولی خیلی غیر طبیعی می کنه پیشونی رو، پیشونی رو برق می اندازه، برجسته می کنه و خیلی می کشه ولی دیسپورت خیلی طبیعیه. جوری که حتی اطرافیانم متوجه نشدن بوتاکس کردم.

اما اثراتش بعد سه ماه تقریبا کم میشه مخصوصا اگر با ماهیچه های صورتت خیلی بازی می کنی. با این حساب فکر می کنم عوارض دیسپورت هم کمتر باشه. 

اگر اصلش رو بشه گیر اورد و هزینه مهم نباشه دیسپورت  بهتره