1351
1341

تا نگی چی نشون میده ب همین سوی چراغ قسم نمیزنم شبکه سلامت😶😶😶😶

فقط 31 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی میام سایت حس عآلیس در سرزمین عجایبو دارم😂 مردای نی نی سایت چشوووونه🤪 چی میخان از جون سایت!!! امضای خودمو هرچی دوس داشته باشمو میگم 😎۴دیواری اختیاری😂 ای خواهرشوهرا دست از سر ما عروسا بردارید چتوووونه🤪 اینجا همه از شوهر خیانتکار .مادرشوهر دخالتکار.جاری دو بهم زن .خواهرشوهر عفریته مینالن😶خودمم از اون دسته عروسام😶✋ 😂 عااااشق دیدن عکس هسدم در نی نی سایت 😂😂😂ینی تا دیدید خاستن عکس بزارن منم صدا کنید منم دوستامو صدا میکنم😅🤚 عاشق دوستای نی نی سایتیمم هسدم😍❤ تیکر ب وقت تولد عشقم  

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

1350
1348

😐😐😐داشت تموم میشد میگی بزنید

خدای من  دستانم رو بگیر در اون زمانیکه هیچکس جز تو نمیتونه به فریادم برسه و خدایا  پدرو مادر و عزیزانم  رو  و تمام مردم جهان رو  به درست ترین راه هدایت کن . 💕
واقعا خیلی خوب بود واسه من گفتم شمام نگاه کنید😊

5 دیقه اخر 

خدای من  دستانم رو بگیر در اون زمانیکه هیچکس جز تو نمیتونه به فریادم برسه و خدایا  پدرو مادر و عزیزانم  رو  و تمام مردم جهان رو  به درست ترین راه هدایت کن . 💕
1308
همونوبگو زدم زنه دادو فریادکشید تموم شد😐😐

😂😂😂😂

خیلی مفید بود واقعا

1335