2733
2734
عنوان

خانما داروی تحریک تخمدان...

| مشاهده متن کامل بحث + 100 بازدید | 16 پست

عزیزم از عطاری ریشه جنسینگ زرد بگیرم ده گرم هر شب دم کن بده همسرت بخوره چنان اسپرمش قوای بشه همون ماه اول نتیجه بگیری .خودتم از اینترنت پیاز درمانی و بخون شروع کن از روز 5 تا 15 پری قبل ناهارو شام پیاز و بجوشون ابشو بخور روزیم یه دونه قرص ویتاگنوس از دارو خانه بگیر بخور .همین ماه نتیجه بگیر من کلی دکتر رفتم همسرمم اخرش باهمین پیازدرمانی و جنسینگ باردار شدم بخوای شماره دکترمم بهت میگم هر شهری باشی تماس بگیری راهنماییت میکنه انقد که ماهه .خودتو بازیچه دکترو داروهای شیمیایی نکن من متفورمین خوردم .امپول اچ سی جی زدم لتروزول خوردم نشد که نشد .تنبلی تخمدان اصلا چیز مهمی نیس که بخوای بخاطرش داروی شیمیایی بخوری این تجربه من بعد دوسال 

عزیزم از عطاری ریشه جنسینگ زرد بگیرم ده گرم هر شب دم کن بده همسرت بخوره چنان اسپرمش قوای بشه همون ما ...

مرسی عزیزم، از راهنماییت من اصلا نمیتونم آب پیاز بخورم بینی مو میگیرم ولی بازم حالم بد میشه، قرص ویتاگنوس هم خوردم بد نبود 

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.