2703
2553
عنوان

خانما داروی تحریک تخمدان...

100 بازدید | 16 پست

من امروز آزمایش دادم گفتن هفته دیگه جوابش آماده میشه امروز روز سوم پریودمه، باید ازمایش مو ببرم برا دکترم تنبلی تخمدان دارم اگه بخواد داروی تحریک تخمدان بهم بده معمولا روز چندم سیکل باید مصرف بشه؟ من تا روز یازده سیکل تا جواب آزمایش بیاد باید صبر کنم وقت از دست نمیدم بنظرتون؟ البته شوهرمم باید از اسپرم شو ببرم با آزمایش خودم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

لتروزول از روز سوم تا هفتم بمدت پنج شبه. سیکل بعدی انشاالله. 

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷

سلام 

بستگی به نظر دکترت‌ داره‌ هر دکتری یه روزی رو میگه از دوم سیکل شروع میشه مصرف داروها تا نهایتش‌ پنجم‌ سیکلت 

عجله‌ نداشته باش ، اجازه بده جواب ازمایشت‌ بیاد بعد دارو رو شروع کن

باز یه ماه فرصت ازدست میره که

آره من یه ساله همین جوری منتظرم. داروی تحریک تخمدان هم خوردم بینتیجه.

معلوم نیست ماه اولی که دارو میخوری باردار بشی.بعضی ها پنج شش ماه خوردند ماه هفتم نتیجه گرفتند.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
2714
باز یه ماه فرصت ازدست میره که

میدونم عجله داری عزیزم.منم خودم ۳ ساله که منتظرم.منم پلی کیستیکم از بعد پسرم هنوز بچه دار نشدم ولی چه میشه کرد؟باید شرایطت جوری باشه که بارداریت ریسک نداشته باشه.در ضمن داروهای هورمونی گاهی بیماری رو تشدید میکنه.برا من که اینجوری شد

میدونم عجله داری عزیزم.منم خودم ۳ ساله که منتظرم.منم پلی کیستیکم از بعد پسرم هنوز بچه دار نشدم ولی چ ...

چقد سخته، بمن گفت شکمتو آب کن باردار میشی میخوام برم باشگاه ایشالا وقتی پاک شدم

2706