2726

دیروز من رفتم بهداشت برای تشکیل پرونده قبل بارداری بهم گفت وزنت کمه وزنت زیاد شد بیا.اخه لازم نبود برگه ای بهم بدن قرصی بدن یاازمایشی چیزی...اخه مگ بهداشت قرص اسید فولیک نمیده یااینک ازمایش نمینویسه برامون؟؟

خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه چقد کم داشتی

نمیدونم والا گفت وزن کم داری برو اضاف کن بیا...اخه ن قرصی داد ن هیچی بهداشت ک بری مگ قرص اسید فولیک نمیده یا ازمایشی نمینویسه برام

خدایا شکرت
2728
ولشون کن برو دکتر تمام آزمایشات برات مینویسه هرچی هم لازم باشه بهت میگه

ازمایشاتمو بنویسه بعد اگ دکتر گفت خوبه حامله بشم.بعد اونوقت بهداشت منو قبول میکنه...اونوقت باید چکارکنم؟

خدایا شکرت
ازمایشاتمو بنویسه بعد اگ دکتر گفت خوبه حامله بشم.بعد اونوقت بهداشت منو قبول میکنه...اونوقت باید چکار ...

آره وظیفشونه قبول کنن تو برو دکتر بعدا باردار شدی برو بگو میخوام پرونده تشکیل بدم به اوناچه تو رفتی دکتر

آره وظیفشونه قبول کنن تو برو دکتر بعدا باردار شدی برو بگو میخوام پرونده تشکیل بدم به اوناچه تو رفتی ...

اخه میدونی دیروزک رفتم ثبت نامم کردن اما هیچ مدرکی بهم ندادن بعد حامله شدم رفتم چی بگم بهشون..ببخشید من تجربه ای ندارم یکم گیجم😞😞

خدایا شکرت
اها نمیدونستم عزیزم

برا کسایی هم که تازه عروسن وتشکیل پرونده میدن اگه تده سال بیشتر از آمپول  زدن کزازشون گذشته باشه سه نوبت آمپول کزاز میزنن. برا عفونت زنان و بقیه کارهای که مربوط به دوران زنانگی میشه

برا کسایی هم که تازه عروسن وتشکیل پرونده میدن اگه تده سال بیشتر از آمپول  زدن کزازشون گذشته باش ...

برای منک هیچ کاری نکردن فقط گفتن لاغری کمبود وزن داری برو چاق کن

خدایا شکرت
اخه میدونی دیروزک رفتم ثبت نامم کردن اما هیچ مدرکی بهم ندادن بعد حامله شدم رفتم چی بگم بهشون..ببخشید ...

عزیزم اصلا به بهداشت کار نداشته باش مگه چیکار قراره بکنن، وقتی دکتر بری دیگه همه چیت زیر نظر خودشه، من اصلا نرفتم تاحالا بهداشت، پسرمم که به دنیا اومد فقط میرم واسه واکسن وقتش باشه. اگرم تصمیم داری بری هیچ‌مشکلی نیست بعداز بارداریت برو قرار نیست که اونا بهت اجازه بارداری بدن😊

آره وظیفشونه قبول کنن تو برو دکتر بعدا باردار شدی برو بگو میخوام پرونده تشکیل بدم به اوناچه تو رفتی ...

زن داداش من زمانی دو ماهه باردار بود رفت براش تشکیل پرونده دادن. وظیفشونه 

2706