2410
2553
عنوان

بچها به راهنماییتون احتیاج دارم بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 111 بازدید | 26 پست
پروندم چیزی نبود همین ازمایشاتم بود اما میگیرمش

اره برو بیا خبر بده خبر خوش ...زودی باردار بشی بچه سالم صالح ...😊

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
اره برو بیا خبر بده خبر خوش ...زودی باردار بشی بچه سالم صالح ...😊

مننون عزیزم همچنین

میشه یه صلوات برا نی نیم بفرستی سالم بیاد بغلم  خدایا نی نیمو سالم بزارش بغلم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا برم دکتر الان یا بزارم وقتی دارو هارو خوردم و اگه باردار شدم برم؟؟

نمیدونم قبل بارداری دارو باید بگیری یا نه.  اگه قرار بود قبل بارداری داروی ایمنی و انعقادی بگیری قبلش برو

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
نمیدونم قبل بارداری دارو باید بگیری یا نه.  اگه قرار بود قبل بارداری داروی ایمنی و انعقادی بگیر ...

گلم من رفتم دکتر گفت فقط غلظت خون داری اونم تو بارداری بت دارو میدیم شما منو ترسوندید مشگل ایمنی انعقادی دارم 

2720
گلم من رفتم دکتر گفت فقط غلظت خون داری اونم تو بارداری بت دارو میدیم شما منو ترسوندید مشگل ایمنی انع ...

عزیزم شما خودت تو پست اول گفتی مشکل ایمنی انعقادی داری من که آزمایشاتتو ندیرم بر اساس حرف خودت گفتم. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

ضمنا آسپرین قطع نمیشه . با قطعش غلظت خون برمیگردهدکتر تا حدی بهت داده که دوباره مراجعه کنی و بازم تجویز کنه خودت باید بخوری تا آخر بارداریت 

عزیزم شما خودت تو پست اول گفتی مشکل ایمنی انعقادی داری من که آزمایشاتتو ندیرم بر اساس حرف خودت گفتم. ...

ازمایشمو قبلا دیدی گلم

ضمنا آسپرین قطع نمیشه . با قطعش غلظت خون برمیگردهدکتر تا حدی بهت داده که دوباره مراجعه کنی و بازم تج ...

یعنی سرخود باید بخورم الان؟؟

2714
یعنی سرخود باید بخورم الان؟؟

اگه میخوای اقدام به بارداری کنی قطع نکن ادامه بده تا اخر بارداری. 

اگه میخوای اقدام به بارداری کنی قطع نکن ادامه بده تا اخر بارداری. 

الان پریودیم تموم شه میخام اقدام کنم خطرنداره سرخود بخورم؟

یه چکاپ بشی قبلش بد نیست یه سر برو دکتر جدید و درجریان اوضاع بزارش

یه چکاپ بشی قبلش بد نیست یه سر برو دکتر جدید و درجریان اوضاع بزارش

رفتم دیروز نشونش دادم ازمایشمو فقط ویتامین دی و ایی.داد بعد کفت باردار شدی بهت امپول و آسمرین میدم