2726

من ۸ماه پیش سقط داشتم و ازمایش دادم گفتن مشگل ایمنی انعقادی دارم و دکترم فقط بم آ اس آ داد گفت بخور اونا تمون شد بعد حالا اومدم شهره دیگه و دکترمو عوض کردم دکتر قبلیم بهم لتروزول و آمپول سینال اف داد و اچ سی جی این ماه میخام استفاده کنم حالا میگم چطون دیگه دکترم عوض شده تا اینارو استفاده نکردم برم پیش این دکتر جدید بش بگم من میخام اینارو مصرف کنم و ازمایشم سقطمو نشونش بدم شاید دارویی چیزی داد یا نمیخاد برم الان پریودم دیگه دارم دارو هارو استفاده میکنم حالا موندم برم دکتر قبل اقدام یا نه ؟

میشه یه صلوات برا نی نیم بفرستی سالم بیاد بغلم  خدایا نی نیمو سالم بزارش بغلم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

داروهای کمک بارداری ربطی به داروهای انعقادی و ایمنی نداره به هرحال تو بارداری باید دارو های مشخصی استفاده کنی

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
داروهای کمک بارداری ربطی به داروهای انعقادی و ایمنی نداره به هرحال تو بارداری باید دارو های مشخصی اس ...

حالا برم دکتر الان یا بزارم وقتی دارو هارو خوردم و اگه باردار شدم برم؟؟

حالا برم دکتر الان یا بزارم وقتی دارو هارو خوردم و اگه باردار شدم برم؟؟

سلام عزیزم 

به نظرم پیش همون دکتر قبلیت برو 

چون اون کاملا با شرایط شما آشناس 

کاملا میدونه تو در چه وضعیتی هستی 

اگه پزشک جدید بری دوباره روند درمان از اول شروع میشه و الکی هزینه دو برابر کردی 

در ضمن پزشک اول اون آمپولای سانال آف و 

....داده 

درسته کارش ...

انشاالله به زودی باردار بشی خبر خوش بدی 😍😙

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
سلام عزیزم  به نظرم پیش همون دکتر قبلیت برو  چون اون کاملا با شرایط شما آشناس  کام ...

من اومدم شهره دیگه کلییییی ازش دورم دیگه نمیتونم برم 

من اومدم شهره دیگه کلییییی ازش دورم دیگه نمیتونم برم 

اها پس اشکال نداره 

تو امپولا رو بزن ...سر وقت ...

حالا دیگه مجبوری بری دکتر جدید پس 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
اها پس اشکال نداره  تو امپولا رو بزن ...سر وقت ... حالا دیگه مجبوری بری دکتر جدید پس

امپولارو که استفاده میکنم اما میخام برم دکتر الان ازمایش سقطمو نشونش بدم و از حالم باخبر بشه 

امپولارو که استفاده میکنم اما میخام برم دکتر الان ازمایش سقطمو نشونش بدم و از حالم باخبر بشه 

اره برو خوب کاری میکنی ...لااقل تحت نظر دکتر باش ...

پرونده ت رو از قبلی میگرفتی ...یا کپی میکردی ...

اره برو خوب کاری میکنی ...لااقل تحت نظر دکتر باش ... پرونده ت رو از قبلی میگرفتی ...یا کپی میکردی . ...

پروندم چیزی نبود همین ازمایشاتم بود اما میگیرمش

2706