2703
2553
عنوان

مهمونای چندش ما 😖

| مشاهده متن کامل بحث + 2258 بازدید | 129 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پوس تخمه هارو نریزین تو تاپیک😡😡😡😡

من مشمااضاف دارم میخواین‌بهتون بدم

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو/پدر شادی تموم شد توغم‌تو  همیشه بزرگترین آرزوم این بود پاهای بابام و‌ببوسم ولی هیچوقت روم‌نمیشد خجالت میکشیدم روزی که تو‌سردخونه دیدار آخرم بود نشستم کف سردخونه و‌چنددقیقه بی وقفه پاهاش و‌بوسیدم بدون هیچ‌خجالتی بدترین لحظه عمرم بود که از خودم تاهمیشه متنفر شدم توروخدا هیچوقت هیچوقت خجالت نکشید از بوسیدن دستای پدرمادرتون‌نذارین خدای نکرده ی روز این نوع بوسیدن تجربه کنید.درسته بعد بابام نفس میکشم ولی زندگی نمیکنم اصلا فقط به اجبار روزهامیگذره چون چاره ای ندارم ولی وقتی تموم جانم دیگه روزمین نیست منم نیستم روحم‌نیست جسمم که ادامه میده هیچوقت دیگه ادم قبل نمیشم🖤🥀خیلی دلتنگتم بابای مهربونم بابای خوبم خیلی قلبم تحمل این حجم دلتنگی نداره🥀🥀🥀
2720
2714
چرا دعوا نشده تا الان؟!!!

نمیدونم چیپس و تخمه اورده بودم تو تاپیک بفروشما ،انگاری شانس من رو دست موند 😂

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
حالا برا من مهمون اومده بود بچه رو مای بیبی نمیکنن ینی روانی میشم اومدنی

چه بی فرهنگ

ما هم داشتیم از این مهمون ها خونه مادرم

منم سریع تذکر دادم

رفتن پوشک گرفتن بچه رو پوشک کردن🤪

عشق تو به غیر دردسر🤕 نیست ولی...قربان سری که درد کردن بلد است😇

اره ما مشهدم بودیم دیدیم اینجور کارایی کردن خیلی سینک براشون تعریف شده نیست که مال ظرفه.ولی خب بعضیاشونم اینجوری نیستن دیگه.شمام تذکر میدادین ایرادی نداره من سینکمو باید عوض کنن کسی توش تف کنه

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

اوه اوه کجایین عرب های غیور بزنین بپوکونین اسی رو 😂😂😂😂😂😂😂

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/

وااا

واسه چی منتظر دعوایین؟؟؟

خب کار زشت زشته دیگه

ممکنه ی کورد این کارو بکنه یه ترک‌ یه لر درهرصورت کار واااقعا زشت و چندشیه:\ حالا ایشونم عربن دیگه

واسه سالم بودن نی نی من دعا کنین❤
2706