1147
1273
عنوان

مهمونای چندش ما 😖

| مشاهده متن کامل بحث + 2026 بازدید | 129 پست
حالا برا من مهمون اومده بود بچه رو مای بیبی نمیکنن ینی روانی میشم اومدنی

چه بی فرهنگ

ما هم داشتیم از این مهمون ها خونه مادرم

منم سریع تذکر دادم

رفتن پوشک گرفتن بچه رو پوشک کردن🤪

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشق تو به غیر دردسر🤕 نیست ولی...قربان سری که درد کردن بلد است😇واسه آرزوهای منو و خودتون صلوات بفرستین😘دختر خوشکلم...منو بابا و داداش منتظریم سالم و سلامت به دنیای ما بیای و دنیامون قشنگ تر بشه🥰

اره ما مشهدم بودیم دیدیم اینجور کارایی کردن خیلی سینک براشون تعریف شده نیست که مال ظرفه.ولی خب بعضیاشونم اینجوری نیستن دیگه.شمام تذکر میدادین ایرادی نداره من سینکمو باید عوض کنن کسی توش تف کنه

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

اوه اوه کجایین عرب های غیور بزنین بپوکونین اسی رو 😂😂😂😂😂😂😂

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

وااا

واسه چی منتظر دعوایین؟؟؟

خب کار زشت زشته دیگه

ممکنه ی کورد این کارو بکنه یه ترک‌ یه لر درهرصورت کار واااقعا زشت و چندشیه:\ حالا ایشونم عربن دیگه

واسه سالم بودن نی نی من دعا کنین❤
1350
پوس تخمه هارو نریزین تو تاپیک😡😡😡😡

نمیشه عشق تخمه شکستن اینه بشکنی پوستش و فوت کنی😂😆

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤

واقعاااا عرب ها همنطورن من سوریه رفته بودم اصن ی وضعی بودا ‌کثییییییییف 

توی ماشین بابامم ک میومدن تا چندوقت بعد ماشین هنو بو‌میداد 

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💜برای سالم بودن و سلامت بدنیا اومدن بچم یه صلوات هدیه کن برام     
عربا پولدارن چی اوردن برات که چیزی بهشون نمیگی؟😁

از کجا فهمبدی 😂😂😂لباس فراوان براوون اوردن کلی ساعتو کرمو رژ و ...

دشمنی که راهت رومیبنده، شرافتمندانه تر از دوستیه که نیمه‌ی راه تنهات میزاره
1274

ما اربعین رفتیم عراق چن تا عرب بودن پابرهنه رفتن دسشویی عمومی باورتون میشه بهش فک میکنم میخام بالابیارم هنوزم

امضامو کامل بخون لطفا😋🔸بخوانیم و بیاد بسپاریم :1. مهمترين سايزي که بايد آدم بدونه سايز (دهنشه).2. قضاوت در مورد ديگران انتقاد نيست (توهين) است.3. هر کار يا حرفي که در آخرش بگيم "شوخي کردم"، شوخي نيست حمله به شخصيت آن فرد است.4. بازي کردن با احساسات مردم، زرنگي نيست، چیپ(هرزگي) است.5. خراب کردن يک نفر توي جمع جوک نيست، (کمبود) است.6. به راهي که اکثر مردم مي روند بيشتر شک کن، اغلب مردم فقط تقليد مي کنند. انگشت نما بودن بهتر از احمق بودن است.
وااا واسه چی منتظر دعوایین؟؟؟ خب کار زشت زشته دیگه ممکنه ی کورد این کارو بکنه یه ترک‌ یه لر درهرص ...

اره بابا من عرب داشتم تو دورو برم تمیز ها تمیز.

توبعضی فک و فامیل هم که ادعا دارن ادم کثیف دیدم تازه ادعا هم داره که بچه تهرانه و .................

عشقم آقا پسرمه                                                                                    خدایا بخاطر بودنش شکر     
اره ما مشهدم بودیم دیدیم اینجور کارایی کردن خیلی سینک براشون تعریف شده نیست که مال ظرفه.ولی خب بعضیا ...

بابام گفت ابوخالد روشویی بیرونه اونجا دس صورت بشورید اما تو کتشون نمیره 😐

دشمنی که راهت رومیبنده، شرافتمندانه تر از دوستیه که نیمه‌ی راه تنهات میزاره
1226

یعنی خیلی پررویی اسی😕😂😂 هر وقت تف کردن تو سینک برو تو اتاق سوغاتیا رو نگا کن آروم بشی😑😂😂 ساعت و کرم و لباس 😍 وای😬😬😬

مادرم بهم گفت!

اون لنتی همه چیو میدونه

پ چیزی نگو بعدا تمیز میکنی

مبارکه😁😍😘😝♥❤

عشق، برای اون‌هایی که می‌تونن فشار عصبیشو تحمل کنن خوبه. مثل این می‌مونه که بخوایین یک سطل آشغالِ پر رو روی شونه‌هاتون توی یک رودخانه‌ی شاش خروشان حمل کنید البته که عشق(توهم قلبی)بیش نیست و نمیدانم چطور میگویید هیچکس مثل او نیست و من عاشق او هستم فقط و در صورتی که عشق قطعا نتیجه یک رویارویی میباشد همین(البته اگر وجود داشته باشد)  دنیا نداره ارزششو که جدی بگیری هر تزشو
چه بی فرهنگ ما هم داشتیم از این مهمون ها خونه مادرم منم سریع تذکر دادم رفتن پوشک گرفتن بچه رو پوش ...

منم گفتم گفتن از کیه مای بیبی بوده اذیت میشه.کلا قبلش ۱ ساعت مای کرده بودن .بعد بچشون هم سن بچه بزرگه منه من ی بچه کوچیکترم دارم ی دقه بی مای بیبی نمیزارم.بچه هام حق دست زدن ب تلوزیونو گلارو ندارن بچه میومد محکم میکوبید تو تلوزیون رنگ تلوزیون میرفت گلامو میکند خاکشو بادیت میریخت رو فرش کوچیک نیستا ۲ سال و نیمه.

ما اربعین رفتیم عراق چن تا عرب بودن پابرهنه رفتن دسشویی عمومی باورتون میشه بهش فک میکنم میخام بالابی ...

اوه اوه نگو از دسشویی هاشون 

خداشاهده ادم نمتونه بره ‌ چقدررررررر اینا کثیفن چرا اخه ؟؟؟

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💜برای سالم بودن و سلامت بدنیا اومدن بچم یه صلوات هدیه کن برام     
1335