1147
1341
عنوان

مهمونای چندش ما 😖

| مشاهده متن کامل بحث + 2030 بازدید | 129 پست
منکه تخمه اوردم 

منم چیپس و ماست موسیر

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

الان دوستان غیر نژاد پرست میان میریزن رو سرت ک تو جهان سومی

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خدای مهربانم معجزه گر من .بی نهایت ممنون و شکرگذارتم برای معجزه ای ک برای من کردی بعد از ۱۳ماه انتظار...خدایا خودت مواظب منو🤰نینیام👶و باباشون 👨‍💼باش خدای مهربونم من ب دستای تو خیره شدم برام معجزه کردی خدایا دامن همه ی منتظر هارو سبز کن الهی آمیییین...یه صلوات برا بارداری خوبم و سلامتی نینیام میفرستی مهربون؟ 
1350

چرا دعوا نشده تا الان؟!!!

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشق تو به غیر دردسر🤕 نیست ولی...قربان سری که درد کردن بلد است😇واسه آرزوهای منو و خودتون صلوات بفرستین😘دختر خوشکلم...منو بابا و داداش منتظریم سالم و سلامت به دنیای ما بیای و دنیامون قشنگ تر بشه🥰
حالا برا من مهمون اومده بود بچه رو مای بیبی نمیکنن ینی روانی میشم اومدنی

من اومد ما یبیبی کثیف و انداخت تو سطل اشپزخونه اخه لعنتییی سطل دسشویی و برا چی گذاشتم دیگه‌نتونستم ازاون سطل استفاده کنم

اگه وجود خداباورت بشه خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و میشه یااااااورت😍😍.
1307
1226

عربا پولدارن

چی اوردن برات که چیزی بهشون نمیگی؟😁

عشق، برای اون‌هایی که می‌تونن فشار عصبیشو تحمل کنن خوبه. مثل این می‌مونه که بخوایین یک سطل آشغالِ پر رو روی شونه‌هاتون توی یک رودخانه‌ی شاش خروشان حمل کنید البته که عشق(توهم قلبی)بیش نیست و نمیدانم چطور میگویید هیچکس مثل او نیست و من عاشق او هستم فقط و در صورتی که عشق قطعا نتیجه یک رویارویی میباشد همین(البته اگر وجود داشته باشد)  دنیا نداره ارزششو که جدی بگیری هر تزشو
چرا دعوا نشده تا الان؟!!!

نمیدونم چیپس و تخمه اورده بودم تو تاپیک بفروشما ،انگاری شانس من رو دست موند 😂

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
1346