2703
2553

خانوما من گل هامو گذاشتم تو اتاق خواب ک همیشه کولر روشنه و سرده

بنظرتون واسه گلها خوبه؟

خدایا عاشق آرامش اسمتم🥰لطفا آرامش حقیقی رو به قلب هممون سرآزیر کن🤲❤

نه دیگه سرما اذیت میکنه بزار یه  جایی که نصفش آفتاب باشه نصفش سایه

من خوراکمه زمین بخورم👇👇👇👇                                    تا پاشمو و وایسمو دوباره از سر💪✌❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

عزیزم من گلخونه ام روبروی کانال کولر هست مشکلی پیش نیومده

درمورد حسن یوسف یکی بموقع باید آب بدهید و دیگه اینکه اگر در معرض نور باشه برگهاش کوچکتر و رنگ سبزش بیشتره اگر در سایه باشه برگهاش پهن تر و رنگ بنفش و صورتیش بیشتره

به معجزه ات امید بستم و تو قطاری از معجزه را در ایستگاه تلخ صبرم پیاده کردی، عاشقتم   عاشق!!
پتوس من زرده و بی حال چرااا؟؟

عکسش رو بذار 

اول بگو ببینم داخل گلدانی که کاشتی تهش سوراخ داره که آب اضافه بیاد بیرون؟

به معجزه ات امید بستم و تو قطاری از معجزه را در ایستگاه تلخ صبرم پیاده کردی، عاشقتم   عاشق!!
عزیزم من گلخونه ام روبروی کانال کولر هست مشکلی پیش نیومده درمورد حسن یوسف یکی بموقع باید آب بدهید و ...

مچکرم

حسن یوسف هام چندبار خراب شدن

بردیم گل فروشی گفت بخاطر گرما خراب شدن

حسن یوسف اگه نور مناسب وکافی باشه برگهاش قرمز می شند البته نباید خیلی مستقیم نور ببینه اما اگه نور کافی نداشته باشه برگ هاش سبز می شن مرتبا اب یاری می خواد و محیط مرطوب و گرم باشه بهتره

https://harfeto.timefriend.net/16297043150045
مچکرم حسن یوسف هام چندبار خراب شدن بردیم گل فروشی گفت بخاطر گرما خراب شدن

خواهش عزیزم سوال دیگه هم داشتی بپرس 

خواهش عزیزم سوال دیگه هم داشتی بپرس 

چه نوع گلی ‌مقاوم هست و خراب نمیشه؟

میشه اسم بهم بگید تهیه کنم؟

2706