2703
2553
عنوان

دختر خانمها که درس میخونین میشه یه لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 541 بازدید | 30 پست
من رشتم انسانی  .همه فک میکنن رشته اسونیه ولی از نظر منی که واحداشو پاس کردم خیلیم مشکله و هر ک ...

من ریاضی فیزیک بودم و درسخون.... ولی باهاتون موافقم .... رشته انسانی اصلا هم آسون نیست ....

استارتر دخترت میخواد چیکار کنه؟ تربیت بدنی هم راحت نیست آخه... اصلا به چی میگه سخت یا آسون😄😄😄

به نظرم بره انسانی ولی یه رشته ورزشی هم ادامه بده بعدا بشه مربی باشگاه.... من اگر برمیگشتم عقب حتما الان در کنار شغلم، مربی باشگاه هم میشدم

حفظیاتش زیاده بیشترباید حفظ کنه اگه حفظیاتش خوبه وعلاقه داره بره بعدازطریق انسانی میتونه تودانشگاه ت ...

اره بعدا میتونه تربیت بدنی فرهنگیان بخونه

خواهشاااا لایک نکنید روانی شدم🍉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

انسانی اگه حفظیاتش عالیه بره

تاریخ و جغرافی و منطق و فلسفه و...خوندنش آسون نیست..باید تو انسانی یه حالت خرخونی داشته باشه..نمیدونم چرا اسم انسانی بد دررفته که درس نمیخونن میرن انسانی درصورتی که در حد تجربی یکم کمتر باید خوند

ببینید به رشته های روانشناسی و حقوق علاقه داره یا مربی ورزشی

میتونید مشاور هم ببرید که بهتره

قشنگترین آرزوم: رفتن به امریکا🇺🇸✈️یه صلوات واسه رفتنم میفرستی؟
2720
داره حرفه ای والیبال بازی میکنه امروز رفتیم برای ثبت نام برای تربیت بدنی مشاور گفت توی تربیت بدنی آی ...

اتفاقا آینده که داره.... اگر مشکلت این هست خیالت راحت باشه.... اتفاقا الان با این حجم دانش آموزی که هجوم بردند به رشته تجربی، پزشکی هست که دیگه آینده ای نخواهد داشت.... بدبخت ما مردم عادی که مریض بشیم باید بریم پیش اینا!

مشاورهای مدرسه کارشون همینه.... برای اسم و رسم مدرسه شون اینطوری می کنند.... شما کار خودتون رو بکنید من حرف کامنت قبلی مو پس می گیرم 😄😄😄

من ریاضی فیزیک بودم و درسخون.... ولی باهاتون موافقم .... رشته انسانی اصلا هم آسون نیست .... استارتر ...

الانشم داره والیبال میره نمیدونم والا چکار کنم قرار بود انسانی بخونه یکی از دوستاش گفته خیلی سخته بچه درسخونی هم هست ها ولی حالا مونده چکار کنه

من یازدهمم خودم دارم انسانی میخونم...

از رشته ام راضیم ولی

فقط اینکه حفظیاتش زیاده...

همه درسا رو باید حفظ کرد

مثه تجربی یا ریاضی مفهومی نیست

اگه دخترتون به حفظ کردن علاقه دارهه 

پس میتونه تو این رشته موفق بشه...

باید کماکان مرد، اما زیست....
الانشم داره والیبال میره نمیدونم والا چکار کنم قرار بود انسانی بخونه یکی از دوستاش گفته خیلی سخته بچ ...

اگه دخترتون درسخون هست؛ بیاد انسانی

رشته های تاپ انسانی مثه دانشگاه فرهنگیان

یا حقوق و یا روانشناسی...خیلی جای رشد و پیشرفت دارهه

فک نمیکم تربیت بدنی زیاد جالب باشه

با توجه به اینکه گفتین درس خونه پس حیفه

2714

ولی اول از همه ببینید دخترتون به چی علاقه دارهه!؟؟؟

پس بهش اجازه بدین با علاقه بره جلو

من خودم انسانی دوست داشتم

الانم راضی ام اما

گاهی وقتا از حجم زیاد درسا واقعا کلافه میشم....

چون همش باید مطالب حفظ بشه

و درسام زیاد من واقعا خسته میشم یه وقتایی...

الانشم داره والیبال میره نمیدونم والا چکار کنم قرار بود انسانی بخونه یکی از دوستاش گفته خیلی سخته بچ ...

من سه نفر رو می شناسم که ورزش دوست داشتند. و رفتن دنبال علاقشون.... و فکر میکنم راضی هستند...

تربیت بدنی رو حتما الان باید انتخاب کنه؟ امکانش نیست بعدا بذاره موقع انتخاب رشته دانشگاه؟ چون این سه نفر رشته دبیرستانشون تجربی و ریاضی فیزیک بود 

داره حرفه ای والیبال بازی میکنه امروز رفتیم برای ثبت نام برای تربیت بدنی مشاور گفت توی تربیت بدنی آی ...

مشاور صلاحشو میخوان مطمئن باشین 

منم نظرم رو انسانیه 

تا با کفش کسی راه نرفتی ،قضاوتش نکن😇       امضا:دخترِ زرد
2706