1373
1363
عنوان

دختر خانمها که درس میخونین میشه یه لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 206 بازدید | 30 پست
من ریاضی فیزیک بودم و درسخون.... ولی باهاتون موافقم .... رشته انسانی اصلا هم آسون نیست .... استارتر ...

الانشم داره والیبال میره نمیدونم والا چکار کنم قرار بود انسانی بخونه یکی از دوستاش گفته خیلی سخته بچه درسخونی هم هست ها ولی حالا مونده چکار کنه

من یازدهمم خودم دارم انسانی میخونم...

از رشته ام راضیم ولی

فقط اینکه حفظیاتش زیاده...

همه درسا رو باید حفظ کرد

مثه تجربی یا ریاضی مفهومی نیست

اگه دخترتون به حفظ کردن علاقه دارهه 

پس میتونه تو این رشته موفق بشه...

آنقدر بی حوصله بودم که؛ زدم آینه را شکستم...              چقدر اینجا یک نفر هم زیاد است!! و تنهایی"شلوغ" است...دارم پیچ و مُهره هایم را؛ یکی یکی باز میکنم؛  دوست دارم خودم را ببرم پس بدهم :)
الانشم داره والیبال میره نمیدونم والا چکار کنم قرار بود انسانی بخونه یکی از دوستاش گفته خیلی سخته بچ ...

اگه دخترتون درسخون هست؛ بیاد انسانی

رشته های تاپ انسانی مثه دانشگاه فرهنگیان

یا حقوق و یا روانشناسی...خیلی جای رشد و پیشرفت دارهه

فک نمیکم تربیت بدنی زیاد جالب باشه

با توجه به اینکه گفتین درس خونه پس حیفه

آنقدر بی حوصله بودم که؛ زدم آینه را شکستم...              چقدر اینجا یک نفر هم زیاد است!! و تنهایی"شلوغ" است...دارم پیچ و مُهره هایم را؛ یکی یکی باز میکنم؛  دوست دارم خودم را ببرم پس بدهم :)

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

ولی اول از همه ببینید دخترتون به چی علاقه دارهه!؟؟؟

پس بهش اجازه بدین با علاقه بره جلو

من خودم انسانی دوست داشتم

الانم راضی ام اما

گاهی وقتا از حجم زیاد درسا واقعا کلافه میشم....

چون همش باید مطالب حفظ بشه

و درسام زیاد من واقعا خسته میشم یه وقتایی...

1379
ممنون دخترم موفق باشی

ممنونم سلامت باشید🌹🍀

الانشم داره والیبال میره نمیدونم والا چکار کنم قرار بود انسانی بخونه یکی از دوستاش گفته خیلی سخته بچ ...

من سه نفر رو می شناسم که ورزش دوست داشتند. و رفتن دنبال علاقشون.... و فکر میکنم راضی هستند...

تربیت بدنی رو حتما الان باید انتخاب کنه؟ امکانش نیست بعدا بذاره موقع انتخاب رشته دانشگاه؟ چون این سه نفر رشته دبیرستانشون تجربی و ریاضی فیزیک بود 

داره حرفه ای والیبال بازی میکنه امروز رفتیم برای ثبت نام برای تربیت بدنی مشاور گفت توی تربیت بدنی آی ...

مشاور صلاحشو میخوان مطمئن باشین 

منم نظرم رو انسانیه 

هیچ اگر سایه پذیرد من همان سایه ی هیچم
1376
چرا توی دانشگاه میتونه

خب پس این چند سال دبیرستان رو بره انسانی، یه کم د مورد رشته های انسانی هم تحقیق بکنه با فارغ التحصیل رشته ها صحبت کنه یا حتی اگر می‌تونه بره و از نزدیک ببینه محل کارشون رو و محیط کاری که دارند...

ورزش رو هم اصلا و ابدا ول نکنه، مخصوصا به بهانه کنکور و استرسش، من مهندسی برق خوندم و راضیم ازش اماااا خیلی پشیمونم برای سالهای که ورزش نکردم و کنارش یه رشته ورزشی رو حرفه ای دنبال نکردم... ورزش رو حتما ادامه بده

بعدا هجده سالش که شد با چشم بازتری می‌تونه انتخاب بکنه، به دور از هیاهوی استرس بقیه بچه ها و اسم دهن پرکن رشته ها...