1373
1341

یه وال دام دخترم امسال انتخاب رشته میکنه بین انسانی وتربیت بدنی مونده میگه انسانی سخته میخواستم لطف کنید اگه کسی انسانی میخونه راهنماییش کنه

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1379

من رشتم انسانی  .همه فک میکنن رشته اسونیه ولی از نظر منی که واحداشو پاس کردم خیلیم مشکله و هر کسی نمیتونه تو این رشته موفق شه.انسانی حافظه قوی و ذهن باز میطلبه چون نود درصد درسا حفظ کردنیه باید بتونه همه رو تو ذهنش نگه داره  فلسفه و منطقم ک چیزی راجبش نگم بهتره.. اگ من برمیگشتم ب سالی ک انتخاب رشته کردم قطعا تربیت بدنی رو انتخاب میکردم

اثر انگشت ما از قلب هایی که لمسشان کردیم هیچوقت پاک نمی شود...!!
1376
بهتره اگه تو یه رشته ورزشی سررشته داره وارد تربیت بدنی بشه 

داره حرفه ای والیبال بازی میکنه امروز رفتیم برای ثبت نام برای تربیت بدنی مشاور گفت توی تربیت بدنی آینده ای نبینم الان نشته ماتم گرفته چکار کنه

داره حرفه ای والیبال بازی میکنه امروز رفتیم برای ثبت نام برای تربیت بدنی مشاور گفت توی تربیت بدنی آی ...

خدالعنت كنه بعضي مشاورارو ادمو گمراه ميكنن

سفارش طراحي چهره سياه قلم پذيرفته ميشود 🎨
داره حرفه ای والیبال بازی میکنه امروز رفتیم برای ثبت نام برای تربیت بدنی مشاور گفت توی تربیت بدنی آی ...

بنظر من اگه واقعا درسخونه و معلمی و روانشناسی و اینا دوس داره بره انسانی.

در غیر این صورت اگه جنب جوشش زیاده و واقعا ورزش رو دوس داره تربیت بدنی هم موفق میشه.

1226
من رشتم انسانی  .همه فک میکنن رشته اسونیه ولی از نظر منی که واحداشو پاس کردم خیلیم مشکله و هر ک ...

من ریاضی فیزیک بودم و درسخون.... ولی باهاتون موافقم .... رشته انسانی اصلا هم آسون نیست ....

استارتر دخترت میخواد چیکار کنه؟ تربیت بدنی هم راحت نیست آخه... اصلا به چی میگه سخت یا آسون😄😄😄

به نظرم بره انسانی ولی یه رشته ورزشی هم ادامه بده بعدا بشه مربی باشگاه.... من اگر برمیگشتم عقب حتما الان در کنار شغلم، مربی باشگاه هم میشدم

انسانی اگه حفظیاتش عالیه بره

تاریخ و جغرافی و منطق و فلسفه و...خوندنش آسون نیست..باید تو انسانی یه حالت خرخونی داشته باشه..نمیدونم چرا اسم انسانی بد دررفته که درس نمیخونن میرن انسانی درصورتی که در حد تجربی یکم کمتر باید خوند

ببینید به رشته های روانشناسی و حقوق علاقه داره یا مربی ورزشی

میتونید مشاور هم ببرید که بهتره

🌷خدایا برای همه چیز‌ ازت ممنونم🌷

اتفاقا آینده که داره.... اگر مشکلت این هست خیالت راحت باشه.... اتفاقا الان با این حجم دانش آموزی که هجوم بردند به رشته تجربی، پزشکی هست که دیگه آینده ای نخواهد داشت.... بدبخت ما مردم عادی که مریض بشیم باید بریم پیش اینا!

مشاورهای مدرسه کارشون همینه.... برای اسم و رسم مدرسه شون اینطوری می کنند.... شما کار خودتون رو بکنید من حرف کامنت قبلی مو پس می گیرم 😄😄😄

1339