2726
عنوان

شوهرم میگه لاغر شدی خوشم نمیاد😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1789 بازدید | 108 پست

من دو هفته هست شروع کردم کالری شمار ۸۰۰ کالری میخورم تا ۱۱۰۰ تا ۳ روز در هفته زومبا میرقصم ۳ روز تی ار ایکس کار میکنم هنوز خودمو وزن نکردم ولی سایزی معلومه جمع شدم نمیخوامم خودم بکشم تا اخر ماه 

💫من تصویری هستم از آنچه به گمانت میبینی...💫
شوهر من میگه صد کیلوعم بشی من راضیم.بزور مجبورم میکنه بخور بخور.رژیممو خراب کرده😔

رپزی صدتا خانم میان پیش من بهم میگن طوری برنامه بنویسم که رانو سینه ... داشته باشن تا میگم این حرکتو انجام بدین میگن خانم مربی خواهشآ حرکاتی بهم بده پایین تنمون بزرگ باشه

تو خیلی باارزشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گلم نظر خودت مهمه من به عنوان یه مربی نظرمو گفتم اندلم پر خیلی قشنگه فصط شکم بده اونم فقط ورزش فقط ر ...

عزیزم شما مربی هستین میشه یسوال بپرسم؟؟

خدا را چه دیدی شاید همانی شود که میخواهی  
شوهرمنم زن لاغردوست نداره ميگه زن بايدبغل پركن باشه منم بدنم پره هيچ وقتم واسه لاغرى اقدام نكردم چون ...

اخه من مشکل لباس داشتم اصلا مانتو اندازم نبود الان سایزم شده ۴۲ برا مانتو ولی دوس دارم کمتر شه

قد۱۷۰😶وزن فعلی۶۴🙁وزن هدف۶۰😆خواستن توانستن است😻💪 خداجوونی شکرت😍😘
2728
اره برا همه ترک میخوره ریزش مووو شلی پوست ضعف هزار تا بدبختی😐

قرص زینک و کلسیم بخور حتما من توی رژیم و ورزشم میخورم اصلا ریزش ندارم موقع پریودی هم b6 بخور اب خیلی بخور 

💫من تصویری هستم از آنچه به گمانت میبینی...💫
رپزی صدتا خانم میان پیش من بهم میگن طوری برنامه بنویسم که رانو سینه ... داشته باشن تا میگم این حرکتو ...

عزیزم چکار کنم اشتهام کم شه؟خصوصا ظهرا واقعا دست خودم نیست

شوهر من میگه صد کیلوعم بشی من راضیم.بزور مجبورم میکنه بخور بخور.رژیممو خراب کرده😔

ولی به نظر من تپل و چاق قشنگ نیست این یه حقیقته که نمیشه ازش فرار کرد اندام تپل اصلا چشم نواز نیست اون مردایی که تپل دوست دارن به خاطر اینه که زناشون تو وزن کم سینه ندارن یا باسسن ندارن ولی تپل بودن سن رو هم بالا میبره اگه تپل بودن خوب بود اینقدر زنای چاق تبلیغ خودشونو نمیکردن به حرف زنها اعتناد نکن از حسادت حرف میزنن  وزن نرمال حسادت برانگیزه به نظرم وزن ۶۵ مناسب شماست  و نه کمتر و نه بیشتر

خدا جونم شکرت ‌‌‌.                                         یکم آدمم کن باچه ؟😔

من تو رژیم مولتی ویتامین مینرال میخوردم اشتهام دوبرابر شد زینک هم همینطور.ناچاری سبوس برنج دم میکنم میخورم

عزیزم چکار کنم اشتهام کم شه؟خصوصا ظهرا واقعا دست خودم نیست

قبل از غذا یه لیوان پر اب بخور یواش یواش غدا بخور ولی من خودم هیچ وقت جلوی اشتهامو نمیگرم چون بدن میطلبه

تو خیلی باارزشی
 قبل از غذا یه لیوان پر اب بخور یواش یواش غدا بخور ولی من خودم هیچ وقت جلوی اشتهامو نمیگرم چون ...

شما قد و وزنت چنده😍

2706