2726
عنوان

شوهرم میگه لاغر شدی خوشم نمیاد😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1789 بازدید | 108 پست

اخه وزنت بالا بوده الان  میزنه توذوق دیگه رزیم نگیر ،صورتت بد نشده؟

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کالری شماری روزی نیم ساعت ورزش.ولی الان اصلا اراده ندارم😣

یعنی روزی چند کالری میخوردی؟؟

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ᓘـُنُڪ آטּ قُمـــار بازے ڪِــہ بِباᓘـت آنچِـہ بوבش
2728

مانکن چیه ؟؟ باید وزنت با قدتت متعادل باشه تو الان قدتت170  وزنت حتی68 کیلوم باشه خوبه بدن پرقشنگه من مربی رقصم شکم پهلو نداشته باش ورزش کن وزنتو پایین نیار

تو خیلی باارزشی
مانکن چیه ؟؟ باید وزنت با قدتت متعادل باشه تو الان قدتت170  وزنت حتی68 کیلوم باشه خوبه بدن پرقش ...

من استخون بندیم درشته الان شونه هام اب شده صورتم ی ذره ولی مچ پام کلفته رونام و بازوم😣😣😣

قد۱۷۰😶وزن فعلی۶۴🙁وزن هدف۶۰😆خواستن توانستن است😻💪 خداجوونی شکرت😍😘
کالری شماری روزی نیم ساعت ورزش.ولی الان اصلا اراده ندارم😣

کاش این حجم بی اراده بودنت برای من بود.😀😀😀😋😋😋

دختر 25 کیلو کم کردی کم نیست هاااااااا😲😲😲😲

😍😍😍😍😍

بدنت ترک خورده؟

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
منم شوهرم تپل دوس داره  تناسب اندام مهمه ،هیچ مردی از تپلی اندام زنانه بدش نمیاد

یعنی چی

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
اخه وزنت بالا بوده الان  میزنه توذوق دیگه رزیم نگیر ،صورتت بد نشده؟

چرااا صورتم عین سیب بود گردو چاق الان عین معتادا شدم😄😄😄😄😄😄😄

قد۱۷۰😶وزن فعلی۶۴🙁وزن هدف۶۰😆خواستن توانستن است😻💪 خداجوونی شکرت😍😘

۶۵ خوبه برات نامزد من برعکس یه بار جلو خواهرو مادرش بهم گفت اگه تپل بشی طلاقت میدم میرم یه زن ترکه ای و لاغر میگیرم خواهرش سیخ گوستو بهم تعارف میکرد میگفت بکن تو برادر بیشعورم 😏

خدا جونم شکرت ‌‌‌.                                         یکم آدمم کن باچه ؟😔
2706