2726
عنوان

شوهرم میگه لاغر شدی خوشم نمیاد😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1789 بازدید | 108 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وا

مردای شما چشونه تو دهه ۲۰ و ۳۰ سیر میکنن انگار😁

یاد اون تاپیک افتادم عکس یه زن چاق رو گذاشته بود میگفت چکار کنم اینجوری بشم شوهرم دوست داره😆😆

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
من ۶۰ بودم شدم ۵۴ میخام بشم ۵۰ پریروز شوهرم اومد عقدیم گفت اه چقد لاغر شدی مث قبلت شو  قدمم ...

اره به نظرم منم ۶۰ برات خوبه هم قد و هیکل منی چاق به حساب نمیاد پر میشه چون قدمونم خیلی بلند نیست هرچی لاغر تر شیم ریز تر میشیم  

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
تو چهارماه؟؟؟؟یعنی ماهی ۸کیلو کاهش داشتی....ورزش داشتی ؟میشه توضیح بدی

ماه اول چون اب بدنت از دست میره خیلی زود و زیاد کم‌ میکنی.

قد۱۷۰😶وزن فعلی۶۴🙁وزن هدف۶۰😆خواستن توانستن است😻💪 خداجوونی شکرت😍😘

منم شوهرم تپل دوس داره  تناسب اندام مهمه ،هیچ مردی از تپلی اندام زنانه بدش نمیاد

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .

ببین بین ۶۲ تا ۶۵ بشی خوبه ها

من ۱۷۵ هستم نرمالم ۶۵ تا ۶۸ هست. یعنی سایز متناسب. همه چی با هم میخونه 😁😁

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
اره به نظرم منم ۶۰ برات خوبه هم قد و هیکل منی چاق به حساب نمیاد پر میشه چون قدمونم خیلی بلند نیست هر ...

خودم دوس نداشتم‌مث مربع بودم😂😂😂

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش

منم ۵۷ بودم باردارشدم اخراش شدم ۷۴ بعد زایمان رو ۶۳ موندم .بعد کیسه صفرام سنگ داشت درد گرفت ی چند ماهی از درد وزن کم کردم الانم بعد عمل دوباره کم کردم شدم ۵۴ بچمم ۷ ماهشه شیر میخوره .چند روز پیش شوهرم میخاسیم بریم عروسی فت خاااک توسرت چقد لاغر شدی ی ذره چیز بخور.من خودم خیلی خوشحال شدم اخه تا ۴ ماه بعد زایمانم هنوز شکم داشتم اما الان خوب شدم😊

2706