1345
1341
عنوان

شوهرم میگه لاغر شدی خوشم نمیاد😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1047 بازدید | 108 پست
دوست دارم بشم۵۵😖😖😖دلم میخواد چوب خشک بشم😹😹😹

۶۵ خیلی خوبه واسه قدت ماشاالله  ۵۵ بشی چهرت زشت میشه لاغری چهره رو خراب میکنه وزن نرمال قشنگه نه چاق و نه لاغر  متوسط خوبه 

خداجونم فقط از خودت میخوامش❤                                       کمکم کن هیچ وقت فراموشت نمیکنم 
۶۵ خیلی خوبه واسه قدت ماشاالله  ۵۵ بشی چهرت زشت میشه لاغری چهره رو خراب میکنه وزن نرمال قشنگه ن ...

مرسی عزیزم😍

قد۱۷۰😶وزن فعلی۶۴🙁وزن هدف۶۰😆خواستن توانستن است😻💪 خداجوونی شکرت😍😘

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

عزیزم باید با ورزش به بدن فرم بدی وقتی چاق میشی تمام بدن چاق میشه اول جام شکمه پس باید اسکاتو سه سا ...

عزیزم منم چاق شدنی ازهمه جا چاق میشم دوس دارم از پایین تنه یکم اضافه کنم ببینم میشه غذا چی بخورم 

1350
بله بفرمایید

قد من 170وزنمم ۶۵/۶۶ خودم تقریبا میشه گفت استخون بندیمم درشته، حس میکنم ساق دست وپام لاغرتره برا اینکه کمی تقویت بشن چه ورزش باید انجام بدم؟؟؟؟؟؟؟

خدایا کنارم باش  
چقد بده که زن بشه عروس کوکی مرد. خب سلامتیت و خوش اندام بودن جزو حقوق اصلی هر فرده خودتم باید راضی ...

ولی این عروس کوکی مرد بودن نیست.... همسر من هم نظر میده در مورد اندامم، همون‌طور که من قراره از اون خوشم بیاد اونم قراره خوشش بیاد..... 

بعد هم اینکه ایشون با قد ۱۷۰ همین حدود ۷۰ براشون خوب هست، مخصوصا کسی که ورزش کنه و عضله از دست نده همین حدود میشه دبگه.... شصت خیلی کمه ....