1428
1389
عنوان

شوهرم میگه لاغر شدی خوشم نمیاد😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1056 بازدید | 108 پست

الان خوبی همین رو نگه دار

در عوض ورزش کن بدنت سفت بشه و فرم زیبا بگیره. 

قطعا الان پوستت هم کمی خراب شده به اونم حسابی رسیدگی کن

زندگی کن به شیوه خودت با قوانین خودت با باورها و ایمان قلبی خودت مردم دلشان می خواهد موضوعی برای گفتگو داشته باشند برایشان فرقی نمی کند چگونه هستی هر جور که باشی حرفی برای گفتن دارند شاد باش و از زندگی لذت ببر چه انتظاری از مردم داری ؟؟؟ آنها حتی پشت سر خدا هم حرف می زنند "

وا 

بیخیال بابا مهم سلامتیته 

نکنه حسودیش میشه 😓😆😆

زندگی کردن شاید  سخته اما چه بخوایم چه نخوایم جریان داره و فرداها پشت سر هم میان.پس بهتره برای فرداها برنامه های خوبی داشته باشیم و از امروزمون بهترین خاطره رو بسازیم 😻رویاها بخشی از واقعیت وجوده ماست ،هیچ رویایی نیست به واقعیت تبدیل نشه ؛این ماییم که باید انتخاب کنیم _تلاش کنیم.          رویاها و آرزو های قشنگ و زیادی دارم_آینده ی رنگارنگی در انتظار منه_پر از نورو رنگ _پر از شادی .من مطمعنم آینده از آن کساییه  که ایمان دارن به رویاهاشون میرسن ❤خیلی امیدوارم..........❤😻😄

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1401
کالری شماری روزی نیم ساعت ورزش.ولی الان اصلا اراده ندارم😣

خوبه دیگ برو سفت کن خودتو 

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/

ماشالله واقعا ديگه خيلي كم كردي من ١٠كيلو كم كردم شوهرم يك كاري كرد كه چي شدي دوست ندارم واينها كه روحيمو كلا باختم  باز همش يرگشت الان كيف ميكنه ميگه الان خوبيا☺️☺️

اينشالله به اميد روزي كه بار كنم بريم خونمون براي  اينكه شوهرم هرچه زودتر راضي به بار كردنمون بشه  واز اينجا بريم برام يك صلوات بفرستيد يا داخل دعاتون منو فراموش نكنيد🙏🏻🙏🏻🙏🏻
1394
1403

وا

مردای شما چشونه تو دهه ۲۰ و ۳۰ سیر میکنن انگار😁

یاد اون تاپیک افتادم عکس یه زن چاق رو گذاشته بود میگفت چکار کنم اینجوری بشم شوهرم دوست داره😆😆

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...
من ۶۰ بودم شدم ۵۴ میخام بشم ۵۰ پریروز شوهرم اومد عقدیم گفت اه چقد لاغر شدی مث قبلت شو  قدمم ...

اره به نظرم منم ۶۰ برات خوبه هم قد و هیکل منی چاق به حساب نمیاد پر میشه چون قدمونم خیلی بلند نیست هرچی لاغر تر شیم ریز تر میشیم  

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
1391