1464
1482
عنوان

شوهرم میگه لاغر شدی خوشم نمیاد😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1075 بازدید | 108 پست
تو چهارماه؟؟؟؟یعنی ماهی ۸کیلو کاهش داشتی....ورزش داشتی ؟میشه توضیح بدی

ماه اول چون اب بدنت از دست میره خیلی زود و زیاد کم‌ میکنی.

قد۱۷۰😶وزن فعلی۶۴🙁وزن هدف۶۰😆خواستن توانستن است😻💪 خداجوونی شکرت😍😘

ببین بین ۶۲ تا ۶۵ بشی خوبه ها

من ۱۷۵ هستم نرمالم ۶۵ تا ۶۸ هست. یعنی سایز متناسب. همه چی با هم میخونه 😁😁

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

اره به نظرم منم ۶۰ برات خوبه هم قد و هیکل منی چاق به حساب نمیاد پر میشه چون قدمونم خیلی بلند نیست هر ...

خودم دوس نداشتم‌مث مربع بودم😂😂😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش

منم ۵۷ بودم باردارشدم اخراش شدم ۷۴ بعد زایمان رو ۶۳ موندم .بعد کیسه صفرام سنگ داشت درد گرفت ی چند ماهی از درد وزن کم کردم الانم بعد عمل دوباره کم کردم شدم ۵۴ بچمم ۷ ماهشه شیر میخوره .چند روز پیش شوهرم میخاسیم بریم عروسی فت خاااک توسرت چقد لاغر شدی ی ذره چیز بخور.من خودم خیلی خوشحال شدم اخه تا ۴ ماه بعد زایمانم هنوز شکم داشتم اما الان خوب شدم😊

1473
8
مانکن چیه ؟؟ باید وزنت با قدتت متعادل باشه تو الان قدتت170  وزنت حتی68 کیلوم باشه خوبه بدن پرقش ...

من استخون بندیم درشته الان شونه هام اب شده صورتم ی ذره ولی مچ پام کلفته رونام و بازوم😣😣😣

کالری شماری روزی نیم ساعت ورزش.ولی الان اصلا اراده ندارم😣

کاش این حجم بی اراده بودنت برای من بود.😀😀😀😋😋😋

دختر 25 کیلو کم کردی کم نیست هاااااااا😲😲😲😲

😍😍😍😍😍
1474

بدنت ترک خورده؟

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
اخه وزنت بالا بوده الان  میزنه توذوق دیگه رزیم نگیر ،صورتت بد نشده؟

چرااا صورتم عین سیب بود گردو چاق الان عین معتادا شدم😄😄😄😄😄😄😄

۶۵ خوبه برات نامزد من برعکس یه بار جلو خواهرو مادرش بهم گفت اگه تپل بشی طلاقت میدم میرم یه زن ترکه ای و لاغر میگیرم خواهرش سیخ گوستو بهم تعارف میکرد میگفت بکن تو برادر بیشعورم 😏

خداجونم ادمم کن 😍😍😍
1508