1874
1924
عنوان

حاجت گرفتم به شکرانش برای ۲۰ نفر آیت الکرسی میخونم 😍🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 703 بازدید | 166 پست

چشم هر وقت خوندنم تموم شد ریپلای میکنم

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
امیدوارم حاجات خیر همتون براورده شه اگر نرسیدم بیشتر از ۲۰ نفر چندبار واسه بقیه جمعی میخونم  ب ...

میشه به نیت رفتن سر کار برام بخونی؟ممنون

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست

واقعا کنکور آسونه ؟

1922
1911

الهی به همه حاجاتتون برسید تا اینجا تکی میخونم برای بقیه ک میان از این ببعدجمعی ۳ تا ایت الکرسی دیگه میخونم

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
امیدوارم حاجات خیر همتون براورده شه اگر نرسیدم بیشتر از ۲۰ نفر چندبار واسه بقیه جمعی میخونم  ب ...

عزیزم برای من بخون انشالله که حامله باشم

برای بارداری همه منتظرا و سلامتی پسرم 1 صلوات میفرستید  خدایا شکرت برای هدیه ای که دادی
1826
خدا رو شکر

عزیزم واست خوندم امیدوارم حاجات قلبیت خیر باشه تو زندکیت و بشون برسی توهم دعام کن حاجت بعدیم رو بگیرم 

منم خیلی گرفتارم این روزا،ممنون میشم منم دعاکنی گلم

💔💔💔 حاج قاسم سردار خوشبخت ما!جای خالے‌ات در مجالس روضه اربـاب،نفس هایمان را تنگ میکند..این محرم، اولین محرمی‌ست که مهمان سیدالشهدا هستی.انگار تقدیر این بود که قطره‌ای از دریای مصیبت حسین(ع) را هنگام دیدن دست بریده علمدارش بچشیم..و چه تلخ بود این تقدیر!چه بهای سنگینی پای آن دادیم!خدا صبور کند ما را در مصیبتت ..حقا که همنشینی با حسین بن علے،تنها سزاوار خودت بود و بس!.................. باید وصیتنامه حاج قاسم را چندین بار خواند. قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته، سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده‌ایم.و اکنون ماییم و راه او و آن چه که او نوشته بود : "خامنه‌ای عزیز را عزیز جان خود بدانید.حرمت او را حرمت مقدسات بدانید".